INZERCE: Kouzlo bahna z Mrtvého moře

INZERCE: Kouzlo bahna z Mrtvého moře

Mrtvé moře je unikátní svou vysokou koncentrací solí a minerálů. Je obzvlášť bohaté na hořčík, sodík, draslík a vápník. A tyto látky se nenachází jen ve vodě, ale i v bahně z Mrtvého moře. Jeho používání bylo zkoumáno a zjistilo se, že skutečně má léčivé vlastnosti na různá onemocnění. Pro lidi, kteří se nechtějí cpát medikamenty, je to účinná přírodní cesta, jak se zbavit například ekzému, ale i celulitidy.

Léčí kožní onemocnění

Pokud trpíte na lupénku, ekzém nebo akné, bahno z Mrtvého moře bude vaším ideálním pomocníkem. Je bohaté na minerální látky, které obnovují pH rovnováhu pokožky a urychlují uzdravení. Nebudeme vám tvrdit, že vaši kožní nemoc úplně vyléčí, ale při pravidelném užívání určitě pocítíte změnu.

Zlepšuje vzhled pokožky

Když si uděláte obličejovou masku z bahna z Mrtvého moře, uvidíte změnu. Zatáhnou se vám póry, vrásky a pleť bude pružnější. Vytáhnou se všechny špíny z kožních buněk a váš obličej bude čistý a svěží.

Zabraňuje vypadávání vlasů

Masku z bahna z Mrtvého moře si můžete dát i na vlasy. Zabraňuje totiž jejich vypadávání, které je často způsobeno dědičně nebo stresem. Bahno stačí vmasírovat do pokožky hlavy a nechat deset minut působit. Pak ho opláchnete a vlasy umyjete šamponem.

Zlepšuje celulitidu

Jak už bylo řečeno, bahno z Mrtvého moře obsahuje spoustu minerálů (hořčík, vápník, draslík). Tyto minerály podporují krevní oběh v oblastech, kde máte celulitidu, a vyrovnává různé hrbolky, které celulitida způsobuje.

Zmírnění bolestí při revmatismu a artritidě

Opět tu pracuje vysoká koncentrace minerálů, která zmírňuje bolesti tím, že stimuluje oběhový systém a relaxuje nervy.

A kde bahno získat?

Ne, opravdu nemusíte jezdit na dovolenou až k Mrtvému moři, abyste si veškeré výše popsané výhody tamního bahna mohli užívat.

Stačí trochu pohledat na internetu. Koukněte třeba na Medicatus.cz. Tam vám černé bahno z Mrtvého moře nabízí hned v několika baleních. A cena vás rozhodně nezruinuje. Teď ho dokonce mají v akci.

Fotografie: Flickr – David Friar

Komentáře

Nahoru