Inzerce: Kompletní péče o váš vůz

Každý zodpovědný řidič o své vozidlo pečlivě a pravidelně pečuje. Vaše cesty se potom stanou bezstarostné a pohodlné. Dnes již pro výbornou péči o vaše vozidlo potřebujete kvalitní autoservis. Autoservis Brno vám za rozumné ceny poskytne profesionální a spolehlivé služby.  Pomocí týmu zkušených odborníků dáte svému auto to nejlepší.

Vaše auto pod pečlivým dohledem

Na profesionály z brněnské Autodílny Kočer s.r.o. se mohou obrátit jak jednotlivci, tak firmy s větším vozovým parkem. Všichni zákazníci si mohou být jisti, že jejich vůz bude pod dokonalým dohledem. Firma nabízí rozsáhlé portfolio služeb, které jsou neustále modernizovány. Autoservis Koče s.r.o. jsou členem projektu AutoPROFITEAM a oficiálním partnerem projektu POJIŠŤOVNO ZAPLAŤ!

Součástí komplexních služeb nabízených Autoservisem Brno jsou pravidelní jarní a podzimní prohlídky vozidel. Tým odborníků připraví váš vůz také na STK. ZA řidiče pohlídají stav automobilu a najeté kilometry. Taktéž vás upozorní na blížící se dobu preventivní prohlídky či výměny oleje.

Velice pozorně prohlédnou vaši autobaterii, brzdovou soustavu, motor i podvozkovou část vozu. Autoservis v Brně dále nabízí kvalitní klempířské a lakýrnické práce. Postará se i o výměnu skel. Poskytnou vám všechny služby týkající se pneumatik od výměnu, přes nákup za výhodné ceny až po celoroční uskladnění.

Veterán v dobrých rukou

Jestli máte i nějaký ten historický kousek tak i pro vás tu je Autoservis Brno. K portfoliu služeb patří také renovace veteránů a to jak celková tak částečná. S opravami veteránů mají v brněnské dílně dlouholeté zkušenosti. Proto si můžete být jisti, že váš veterán bude ve správných rukou.

Dejte svému autu to nejlepší. Zajeďte do Autodílny Kočer s.r.o.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru