Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Kompatibilní tonery – proč jsou výhodnější?

Jsou až o polovinu levnější než ostatní tonery. Oplývají stejnou kvalitou. Vytisknete s nimi stejný počet stran jako s originálními náplněmi. Řeč je o kompatibilních tonerech.

Kompatibilní tonery jsou levnější alternativou klasických značkových tonerů. Jedná se o náplně pro tisk, které vyrobil jiný výrobce než výrobce tiskárny za podstatně výhodnější cenu. Proč jsou tyto tonery tak levné? Správně položená otázka je: Proč jsou ty ostatní značkové náplně tak drahé? Protože u nich platíte stejně jako u značkového zboží za značku. Samozřejmě jsou o něco kvalitnější (to nikdo nepopírá). Ale vyplatí se vám platit za prakticky totožnou kvalitu v mnohých případech skoro dvojnásobnou cenu? I proto s nákupem kompatibilního toneru ušetříte až 50% nákladů na tisk. Přitom s jeho pomocí vytisknete stejný počet stran jako s originální kazetou. Kompatibilní tonery jsou stejně jako značkové tonery perfektně uzpůsobené k tomu, aby nezpůsobovaly tiskárně žádná poškození. To znamená, že se nemusíte bát, že vám kompatibilní toner zničí vaše zařízení na tisk. I přestože jsou tyto tonery levné, prochází taktéž důsledným testováním a musí splňovat prakticky totožná kritéria.

Navíc máte při výměně kompatibilního toneru usnadněnou práci – zkrátka vyměníte kus za kus a můžete jet s tonery zase zpět domů či do firmy. Nemusíte tak jako v případě renovaných značkových tonerů jezdit do speciálního renovačního střediska, kde teprve doplní chybející náplň. Neztrácíte tak zbytečně svůj drahocenný čas.

Více info na: Cartridge-tonery-naplne.cz

Komentáře

Nahoru