Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kde vám půjčí okamžitě?

INZERCE: Kde vám půjčí okamžitě?

Občas v životě přijdou chvíle, kdy potřebujete finance okamžitě. Nemáte čas čekat na to, až se vyřídí všechno papírování, až si banka prověří, jestli vám vůbec může půjčit, a zdržovaly by vás i další formality. Existují ale i možnosti, jak si půjčit rychle. Samozřejmě vám nikdo do hodiny nepůjčí tři miliony, ale u částek, které běžně rychle potřebujete, to lze.

Kam pro pár korun?

Nevyšli jste s výplatou a chybí vám už jen pár stovek nebo tisíc? Otázku kde mi půjčí 5000, řeší každý měsíc spousta lidí. Většina bank přitom takovou částku ani nepůjčuje, protože by se jim to nevyplatilo. Tam tedy nepochodíte.

Musíte se zaměřit na malé nebankovní společnosti. Ty vám často půjčí už od 500 korun a často je ani nezajímá, jestli máte nějaký stálý příjem. Schválení probíhá velmi rychle.

Půjčka Zaplo

Patří mezi ty rychlé – je určena všem, kteří shání peníze urgentně nebo nemají čas se nikam chodit domlouvat. Stačí si totiž sednout k počítači, naklikat pár věcí a po schválení vám během několika minut přijdou peníze na váš bankovní účet.

Zaplo půjčka je ale krátkodobá. Je potřeba ji splatit do měsíce. Když to neuděláte, začnou se vám účtovat úroky. Věřte tomu nebo ne, při včasném splacení vám k první půjčce do 5 000 korun nebude účtován úrok žádný. To se vyplatí, ne?

“Překvapilo mě férové a rychlé jednání. Navíc mi byly odpuštěny penále, kteér měly být 150 Kč za každý den prodlení, takže mi bylo odpuštěno 450 Kč a to jsem se o nic neprosil 🙂 ,” píše o Zaplo půjčce Majklos.

Soukromí investoři

Další možností je půjčit si od soukromého investora. Někdy se může stát, že ani u bankovní společnosti neuspějete – jsou takové, které dbají na poctivost svých zákazníků a vy možná nebudete splňovat jejich podmínky. V takovém případě jsou řešením půjčky od soukromých osob.

Mějte se ale na pozoru. Většina lidí svoje peníze zhodnocuje jinak, než půjčováním lidem v tísni, u kterých si přece ani nemohou být jisti, zda jim to vůbec splatí. Soukromí investoři zpravidla nebývají dobří lidé, kteří chtějí pomáhat druhým, naopak vás mohou finančně ještě víc zruinovat vysokými úroky nebo zástavou nemovitosti.

Poslední záchrana

A ještě pro vás máme jeden tip. Než vůbec začnete všechno výše popsané řešit, zkuste se zeptat příbuzných. Pokud na to máte odvahu a nebojíte se přiznat, že máte problém, je to nejlepší řešení, jaké si můžete vybrat. Vaši příbuzní vás totiž nepodrazí, ani nebudou do smlouvy dodávat dodatky malým písmem…

Fotka: Flickr – auntneecey

Komentáře

Nahoru