Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kde si pořídit novou kuchyň v Brně

INZERCE: Kde si pořídit novou kuchyň v Brně

Plánujete si pořídit novou kuchyň? A už máte vybráno? Když zařizujete novou kuchyň, nebývá to zrovna malá investice. A taky to není zrovna častá záležitost. Kolikrát v životě ještě budete zařizovat kuchyň? Proto je potřeba si to dobře rozmyslet. Musíte zvážit spoustu otázek – jaký styl kuchyně se vám líbí, do jaké barvy ji chcete ladit, jaké spotřebiče v ní chcete mít, na co se zaměřit v kvalitě, kde ji pořídit, aby byla kvalitní a nevyprázdnila vám účet. Je toho spoustu.

Pojďme se ale podívat na jednu ze základních otázek: Kde koupit kuchyně Brno? Rozebereme si několik kritérií, která jsou při výběru společnosti, u které kuchyň nakonec zakoupíte, důležité, a aplikujeme je na dodavatele kuchyní v Brně.

Známá firma

To, že je firma známá, automaticky neznamená, že je nejlepší u ní nakoupit. Může být známá rovněž kvůli negativním záležitostem. Zda je firma známá ovšem získáte docela těžko. Mrkněte třeba na weby kuchyní Hanák Brno, Hezká kuchyň nebo společnosti Potrusil. Všichni o sobě tvrdí, že jsou známí. Kuchyně Gabon jdou ale ještě dál. Chlubí se tím, že slaví úspěchy i v Rakousku, Německu a Švýcarsku.

Historie

Pokud se firma na trhu drží už delší dobu, taky to o ní něco vypovídá. Hezká kuchyň je tu s námi od roku 1999, Potrusil od roku 1993, Kuchyně Gabon jsou o rok starší (1992) a nejdéle své služby nabízí realizace interiérů Hanák Brno.

Kde si prohlédnu zboží

Co vám daná firma nabízí? Mají dostatek katalogů se svým zbožím nebo dokonce vlastní showroom? Hezká kuchyň vám na webu nabízí jeden katalog (z roku 2010… takže tady to moc dobře nevypadá), na www.gabon.cz vám dávají na výběr ze čtyř katalogů, kuchyně Potrusil si můžete prohlédnout na webu, žádný speciální katalog k dispozici není a stejně tak to vypadá s Hanák Brno.

Speciální služby

Tohle je to klíčové, co firmy naprosto odlišuje. Firma Potrusil vám nabízí zajímavou možnost vánočního poukazu (sice už je po Vánocích, ale můžete počkat do dalších) – za 10.000 Kč koupíte poukaz v hodnotě 15.000 Kč! Hezká kuchyň vám nabízí návrh kuchyně zdarma, chlubí se tím, že zvládne kuchyň zrekonstruovat do 8 týdnů od podepsání smlouvy. Unikátní je, že se řídí ergonomickými zásadami dynamic space, díky kterým bude vaše kuchyň moderní, dobře použitelná a hezká. I kuchyně Hanák vám zdarma kuchyň navrhne, jejich esem v rukávu je dlouhodobá nabízená záruka na nábytek, kování a další jimi dodané zboží. Asi nejzajímavější věcí, kterou snad nikdo jiný než Kuchyně Gabon nenabízí, je jejich panelákový program. Mají totiž zpracovaný speciální program pro panelákové domy. Na jejich webu taky pravidelně najdete různé akce.

Výsledek

Když provedete takové srovnání, jako jsme dali dohromady výše, už nebude těžké určit vítěze. Ve známosti vede Gabon, jejich kuchyně jdou i do zahraničí. Nejdelší historií se může chlubit Hanák Brno. Největší výběr katalogů má Gabon. Se speciálními službami je to ošidné, záleží na tom, co se vám líbí. Třeba program pro paneláky je skvělý, ale pokud bydlíte v rodinném domě, bude vám k ničemu. Proto vezměme univerzálního výherce Hezkou kuchyň, která buduje kuchyně v duchu zásad dynamic space. Tak či tak, nejvíce plusových bodů získaly kuchyně Gabon.

Fotografie: Flickr – Ben Kuypers

Komentáře

Nahoru