Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kde sehnat vybavení na gelové nehty?

Líbí se vám gelové nehty, ale nechcete utrácet za manikúru? Nebo nemáte čas nikam chodit? Chcete vyzkoušet svou kreativitu, vytvářet si vlastní vzory podle návodů na internetu? Pusťte se do toho. Spousta žen si tvoří gelové nehty doma. A s dobrým vybavením to jde o hodně lépe.

Pokud si myslíte, že doma nikdy nedosáhnete tak krásných nehtů, jaké vám udělají v salónu, mýlíte se. Stačí trocha šikovnosti, výrobky, které používají právě v salonech a půl hodinka (ze začátku spíš hodinka) času.

Chce to trochu cviku a i z vás bude profesionál

Najděte si klidné místo někde u stolu, radši si pod ruce dejte noviny, kdyby vám něco ukáplo. Pak zapněte UV lampu. To je první věc, kterou budete nutně potřebovat. Musíte mít něco, co gel na nehtech zatvrdí. Seženete jich spoustu, dobrý výběr mají na NehtyProfi.cz. Uvidíte tam, že nejčastěji se lampy vyrábí ve tvaru jakési pece, do které strčíte ruce.

Mezitím si připravíte nehty. Umyjete a usušíte si ruce, zatlačíte kůžičku, opilujete tvar nehtu. Než začnete se samotným tvořením nehtů, rozmyslete si, v jakém pořadí na to půjdete. Někdo udělá prvně jednu ruku a pak druhou, spousta lidí doporučuje prvně udělat 8 prstů kromě palců a palce až nakonec.

Pak už nezbývá, než se pustit do lakování. Záleží na tom, co máte za gely. Klasický kvalitní gel na nehty o velikosti 5 ml seženete do sto korun. Pod něj ovšem můžete dát ještě podkladovou vrstvu a na něj finální vrstvu, která dodá lesk. Není to ovšem nutnost.

V kurzu je upírská červená

Když projedete jeden z nejoblíbenějších českých e-shopů s potřebami pro gelové nehty, Nehtyprofi.cz, zjistíte, že jsou v poslední době v kurzu UV gely na nehty Vampire. Upírské letí a červená je sexy. Aspoň to tak vypadá podle zákazníků e-shopu, který má na Heuréce přes 900 recenzí.

nehtyprofi

Červená vypadá opravdu dobře

Po umělých nehtech sahá stále více žen. Upravené ruce jsou totiž základní vizitkou každé ženy a o nehtech to platí zvlášť.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru