INZERCE: Kde sehnat tyčovou ocel?

Hutní polotovary z oceli jsou pro mnoho odvětví základním materiálem pro výrobu. Na ocelových tyčích často stojí celé konstrukce různých výrobků, a tak je nutné, aby byly spolehlivé a přesné. Kde takové sehnat? Poradíme vám.

Pokud vaše firma shání spolehlivého dodavatele tyčové oceli, zkuste se podívat na web společnosti AC Steel a.s. V nabídce má tyče, svitky, dráty a duté tyče z různých druhů oceli (válcované, kované, lesklé, nerezové atd.) s různými povrchovými úpravami (leštěná, broušená, …) a vyráběné různými způsoby (válcované za tepla, tažené, …).

Spolehlivá společnost s dlouhou historií

Společnost AC Steel se na trhu drží už dlouhá léta. Vznikla v roce 1999 jako čistě česká společnost a nejdřív importovala pouze taženou ocel ze západní Evropy k nám a vyvážela do EU. Dnes má centrálu v Českém Těšíně a pobočky v Napajedlech, Kladně a v Žilině. Díky vlastní síti skladů, vozovému parku a online informačnímu systému zvládá uspokojovat veškeré potřeby zákazníků po celé ČR.

Mnoho zboží skladem

Do skladů na výše zmíněných místech se společnosti AC Steel vejde několik tisíc tun materiálu a díky tomu mají všichni zákazníci požadované zboží včas. Není třeba čekat na zaslání od dodavatele, kterým je nejčastěji významná evropská společnost Rodacciai S.p.A. Ta poskytla AC Steel exkluzivní zastoupení pro ČR a Slovensko. Zbývající mosazné tyče, plochá ocel a další výrobky se berou od několika významných domácích i zahraničních dodavatelů.

Servis se vším všudy

Kromě výrobků poskytuje AC Steel svým zákazníkům i mnoho služeb. Zajišťuje dělení tyčové oceli a jiných hutních polotovarů na výkonných pilách, ultrazvukové zkoušky, mechanické zkoušky a chemický rozbor.

Podívejte se na video, jak vypadá dělení materiálu.

Firma AC Steel vám bude partnerem pro nákup širokého množství tažených, loupaných, broušených a válcovaných polotovarů.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru