Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kde sehnat kvalitní matrace?

INZERCE: Kde sehnat kvalitní matrace?

Pořádně si každý den v noci odpočinout je nezbytné pro vaše zdraví. Když nebudete pořádně spát, budete unavení a méně výkonní. Dlouhodobý nedostatek spánku navíc může způsobovat zdravotní problémy. I proto je důležité vybrat si odpovídající matraci, která bude vyhovovat fyzickým potřebám vašeho těla. Při výběru matrace jistě hrají roli jisté skutečnosti – preference vašeho partnera/partnerky nebo cena, kterou chcete investovat. Ale rozhodně byste měli vybírat kvalitu.

Než vyrazíte do obchodu, měli byste si stanovit, kolik jste ochotni za matrace utratit. Omezí to váš výběr a navíc si nenecháte vnutit nic navíc, co se vám v obchodech budou snažit přidat. Existuje totiž spousta doplňků – potahy matrací, prodloužená záruka a další příslušenství a výhody, které ve skutečnosti ani nepotřebujete.

V obchode pak nevěnujte příliš pozornosti názvu modelu, zaměřte se na výrobce a typ matrace. Fajn je, pokud už do obchodu přijdete s určitou představou. Můžete se podívat na internetu a dokonce si vyhledat konkrétní matrace, které vás zaujaly, a pak se po nich v obchodě ptát.

Vyberte správný typ matrace

Existuje spousta typů a je jen na vás, abyste si vybrali matrace na míru. Hodně populární jsou matrace z líné pěny, které zachovávají tvar vašeho těla. Ano, to je sice fajn, ale mají tendenci hodně hřát, takže pokud se v noci potíte, asi nebudou ideální volbou pro vás. Proto existují matrace ze studené pěny. Někdo si zase potrpí na klasické pružinové. Pro větší zátěž se hodí vysokozátěžové matrace. Je potřeba brát v úvahu, kdo bude na matraci spát. Podle ničeho jiného se snad ani vybrat nedá.

Zaměřte se na odpovídajícího výrobce

Výrobce má přece jen velkou zásluhu na kvalitě. Zkuste matrace Ostaš. Jedná se totiž o českého výrobce. Máte tak
záruku, že vám nepřijde matrace odněkud z Číny.Navíc vám klidně bez příplatku vyrobí matrace na míru a veškeré matrace si můžete zdarma vyzkoušet. Když se vám na ní bude spát špatně, prostě ji vyměníte.

A víte, co ještě? Matrace Ostaš se vám určitě vyplatí, pokud kupujete matrace dvě. Mají tam totiž akci matrace 1+1, kdy jsou ceny daleko výhodnější, než kdybyste si kupovali jen jednu matraci. Dokonce uvádí, že je to matrace 1+1 zdarma, tedy máte dvě za cenu jedné.

To, že jejich matrace používají různé penziony, mateřské školy či nemocnice, už také o něčem vypovídá. Kvalitní zpracování je tady na prvním místě. Takže pokud sháníte matraci, je to něco přesně pro vás.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru