INZERCE: Kde pořídit kvalitní nářadí?

Přemýšlíte, kde pořídit kvalitní ruční, elektrické, aku nebo pneumatické nářadí? Vsaďte na kvalitu, dlouhou historii firmy, férové podmínky a bonusy, které vám jinde nenabídnou.

Bohaté zkušenosti

Vždy je lepší vsadit na firmu, která už má něco za sebou. Když se na trhu udrží mnoho let, je to jen důkaz toho, že se jedná o spolehlivou firmu nabízející kvalitní zboží. Firma SALEXnářadí.cz sbírá zkušenosti už od roku 2004. Tehdy jste je sice mohli znát pod názvem Toolshop, ale kromě názvu se nic nezměnilo. Pořád poskytují stejné kvalitní služby a nabízí spolehlivé nářadí. Jen vzali všechny získané zkušenosti a poznatky a aplikovali je do nového projektu. Začali ještě lépe, což si zasloužilo nový název.

Široká nabídka zboží

V e-shopu naleznete ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, pneumatické nářadí, automobilové nářadí, zahradní techniku a pár dalších věcí. Všechno je přesně takhle přehledně rozdělené do kategorií. Například v kategorii ruční nářadí vás čekají šroubováky, měřidla, kleště a další ruční nářadí a vybavení do dílen.

vibracni-bruska

Služby navíc

Za 11 let nasbíral obchod SALEXnářadí.cz spoustu zkušeností s tím, co se líbí zákazníkům. Díky tomu dnes nabízí mnoho služeb, kterých se jinde nedočkáte:

  • 21 dní na vrácení zboží. Nejste spokojení s tím, co jste si objednali? To se u nákupu z e-shopu občas prostě stává. Proto máte na vrácení nestandardně 3 týdny a veškeré náklady na dopravu vráceného zboží hradí e-shop!
  • Rozvoz po Brně a okolí zdarma. Specializovaný obchod s nářadím sídlí na ulici Teyschlově v Brně, kde je možné si zboží osobně odebrat. V případě, že jste z Brna a okolí, vám zásilku zdarma dovezou. Po celé ČR je doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč.

Kromě toho se dočkáte plného záručního i pozáručního servisu (i na zboží, které nebylo v e-shopu zakoupeno) a přednákupního poradenství v rámci nějž s vámi zkonzultují, co by se vám nejvíce hodilo.

Komentáře

Nahoru