Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kde nakupovat jezdecké potřeby

Jezdectví na koni je nádherný sport. Uplatňuje se při něm láska a porozumění mezi člověkem a koněm a dává nám pocit svobody. Ale je to rovněž nákladná záležitost. Veškeré vybavení něco stojí, a tak jezdci často přemýšlí, kde nakoupit hezké jezdecké potřeby levně.

Vyjít jim vstříc se snaží obchod s jezdeckými potřebami Kalenda. Co se týče jezdeckého oblečení, mají v nabídce mnoho známých značek – Spooks, Pikeur, Eskadron, HV Polo, Equiline a další. Vždy u nich najdete něco se slevou, takže si vybere opravdu každý bez ohledu na obsah peněženky. Dokonce nabízí zachovalé bazarové zboží. Oblečete se od hlavy až k patě – nabízí trička, košile, jezdecké kalhoty, vesty, mikiny, bundy i kabáty. Nechybí ani klasické westernové boty a samozřejmě jezdecká přilba.

jezdecke-potreby

Jezdecká přilba – kalenda-kone.cz

Jezdectví je o vztahu člověka s koněm

A proto Kaleda nabízí i kompletní potřeby pro koně – sedla, deky na koně, podsedlové dečky, uzdy a další doplňky nutné k jízdě. Pro zdravého koně je rovněž hodně důležitá strava, správné krmivo, vitamíny a doplňky sravy, pamlsky nebo lizy. Hříbata a kojící klisny mají speciální krmivo.

Počítá se s vybavením stáje, jako jsou napáječky, žlaby, vědra, odměrky, kolečka, pracovní nářadí nebo elektrické ohradníky pro venkovní výběhy. Po nákupu v Kalendě budete kompletně připravení.

Nezáleží jen na zboží, jde i o kvalitu obchodu

Při výběru obchodu, ve kterém budete nakupovat jezdecké potřeby, nehleďte jen na cenu a značku nabízeného zboží. Ano, některé značky jsou kvalitnější a vyšší cena je obvykle rovněž spojená s vyšší kvalitou. Ale záleží také na chování obchodu.

E-shop Kalenda lze navštívit i v kamenné prodejně a na vlastní oči se přesvědčit o tom, že se o něj stará příjemný personál. Komunikace s nimi funguje na výbornou, veškerý problém při nákupu s vámi obratem vyřídí a rádi poradí začínajícím jezdcům. Přesvědčte se o tom sami zde.

Zdroj fotky: www.kalenda-kone.cz

Komentáře

Nahoru