Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Karavan není záležitostí minulého století

INZERCE: Karavan není záležitostí minulého století

Pokud se vám při slově karavan vybaví zařízení vypadající jako z minulého režimu nebo film Millerovi na tripu, věřte, že jste se svými představami trochu někde jinde. Dnešní karavany mohou být ztělesněním luxusu. Pokud v nich strávíte dovolenou, rozhodně nepřijdete o komfort, který máte doma.

Není pochyb o tom, že vydat se na výlet karavanem má své výhody. Můžete jet, kam chcete, a nejste vůbec závislí na dostupném ubytování. Nemusí vás trápit, pokud jsou všechny hotely v okolí obsazené, a dokonce se můžete vydat do míst, kde žádné hotely nejsou. Vám totiž stačí místo k zaparkování.

Karavan nebo obytný přívěs?

V zásadě si můžete vybrat ze dvou druhů domů, které si můžete vozit s sebou. Prvním z nich je obytný přívěs, který se zapojuje za auto. Jeho výhoda tkví v tom, že jej případně můžete někde zanechat a vydat se na krátký výlet jen autem. Doporučuje se ale zkušenějším řidičům, protože manipulace s ním je náročnější. Druhou možností je přímo obytné auto – karavan.

Oba typy vozidel najdete u firmy Hykro. Když se podíváte na jejich web, zjistíte, co u karavanů znamená pojem luxus. Co se týče obytných přívěsů, prodávají značky Wilk, Weinsberg, Tabbert, T@B, Carado, Knaus a luxusní švédskou značku KABE a nesmíme zapomenout ani na německou značku Fendt, jejíž obytné přívěsy jsou v Evropě nejpodávanější. V obytných autech mají podobný výběr. Luxusní kousky tu zastupuje firma Carthago, další jsou Knaus, Kabe, Weinsberg, Carado, Blucamp a Kentucky.

Kromě karavanů a obytných aut vám nabízí všechno, co k těmto dvou typům domů na kolečkách potřebujete. Na e-shopu Hykro najdete veškeré příslušenství od markýz přes koberce a sady nádobí až k držákům na kola.

Zkuste to

Váháte, zda karavan zkusit? Nemáte proč. Firma Hykro vám totiž dává možnost si karavany rovněž zapůjčit. Třeba se jednou vydáte na dovolenou v půjčeném a tolik se vám to zalíbí, že si koupíte vlastní. Nebo naopak poznáte, že to není nic pro vás. Tak či tak, jestliže o koupi obytného vozu nebo přívěsu skutečně přemýšlíte, nemůžete udělat nic lepšího, než si je vyzkoušet.

A bojíte se ceny? Zbytečně. Nemusíte si přece kupovat úplně nový karavan. Hykro provádí také výkup obytných aut, která následně dále prodává. Přitom se rozhodně nejedná o poškozené modely. Vše, co v jejich nabídce najdete, je v prvotřídní kvalitě.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru