INZERCE: Kamerové systémy, bezpečnost té nejlepší kvality

Nepřejete si, aby do vašeho domu zavítal nějaký zloděj? Investujte proto do bezpečnosti v podobě kamerových systémů! A ochraňte tak svůj majetek. 

V současné době, abychom se i báli nechat si auto za plotem na svém vlastním pozemku. Leckdy je až zvláštní, co a především odkud dokáží lidé něco ukrást. Dejme si třeba konkrétní příklad – je krásný letní den a vy si řeknete, že byste třeba zítra chtěli jet někam na dovolenou. Odjedete na letiště, kde nasednete do letadla. Svůj dům nacháte jak je, auto venku před garáží a pootevřené okénko u koupelny, na které jste z nějakého neznámého důvododu zapomněli. Následně, zatímco vy si užíváte vychlazeného nápoje někde u bazénu, navštíví váš dům cizí člověk, který si jednoduše vybere to, co se mu zlíbí.

A kde je chyba? Ve vás, nezabezpečili jste důsledně váš dům. Ale vzhledem k tomu, že již žijeme ve 21. století, tento problém vyřeší kamery. Proč si tedy nenechat na svůj dům namontovat špičkovou ochranu v podobě kamerového systému?

HNO_0006-1

Ovládejte svůj kamerový systém prostřednictvím vašeho chytrého zařízení

Kamera – ta nejlepší úroveň bezpečí

Pokud jste nyní začali přemýšlet, že to není až tak špatný nápad. Doporučujeme vám navštívit kamerové systémy, na které naleznete veškeré užitečné informace pro dokonalé zabezpečení vašeho domu. Za zmínku stojí například kamerový systém nebo ovládání kamer prostřednictvím vašeho chytrého telefonu, samozřejmě počítače nebo také tabletu, což leckdy může být celkem užitečná věcička.

Na zmiňované webové stránce si můžete vybrat, kam a jaké kamery chcete. Oni vám vypracují (bezplantně) návrh a následně vám kamery doručí a namontují.

Dále se tato firma zabývá také celkovým zabezpečením domů v podobě různých alarmů nebo také nabízí velkou škálu nejrůznějších systémů (obchůzkový, docházkový…).

Prostě a jistě – investujte do svého bezpečí!

Typy kamer

Nyní se trošku zastavíme u typů kamer. Začneme těmi analogovými, které běžně vídáme. Především kvůli jejich ceně a spolehlivosti. Analogové kamery 960H, což se dá také říci jako 700 TV řádkům. Obraz je dobrý a je lze vidět i řadu podstatných detailů.

Nyní trošku k výhodám analogových kamer:

• Mnoho typů kamer – skryté, s infra přísvitem, otočné
• Kompaktní rozměry kamer
• Velmi levné komponenty
• Dlouhé přenosové trasy
• Hybridní záznam pro analogové, IP kamery a HD-SDI kamery
• Velmi kvalitní obraz v noci

Jako další bychom mohli zmínit například ip kamery, což jsou jakési symboly moderní technologie. Významným plusem u těchto kamer je, že se uživatel nemusí starat o různé závadyobrazu, protože obraz se přenáší digitálně. Avšak problém nastává až u ceny, neboť IP kamery dražší než analogové. Takže náklady na pořízení IP kamerového systému převyšují cenu za analogový systém. Rozlišení u těchto kamer může být klidně až 10Mpx.

Mějte doma vlastní kameru

Kamery mají různé provedení (skryté kamery, antivandalské…). Avšak za zmínku stojí především ochrana vašeho domu či chaty, resp. kamerové systémy pro váš dům. Například na vaší chatě je možnost nainstalovat kamerový systém, jehož obraz lze připojit do místního rozvodu TV, takže každý se může dívat, co se například děje venku. Celkem chytrou věcičkou jsou také skryté kamery, které vypadají jako normální pohybové čidlo, ale dokážou třeba snímat zvuk, což by v případě krádeže mohlo být klíčové…

Reference společnosti

Společnost za dobu svého působení dostala také spoustu kladných recenzí, mezi ty nejváznamější patří například Hyundai Nosovice nebo Siemens Mohelnice

 

foto: static.guim.co.uk

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru