Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kachlová krbová kamna

Pamatujete si na návštěvy babičky, která měla v kuchyni ta nádherná kachlová kamna? Spousta lidí na vesnicích nebo ve starých domech je používá dodnes. A dostávají se nám i do novějších staveb. Jsou totiž nádherným designovým prvkem. A zároveň jsou perfektně funkční a krásně prohřejí váš dům.

Jak už bylo řečeno, kachlová krbová kamna zaujmou především svým designem. Možnosti toho, jak budou zhotovena, jsou totiž prakticky nekonečné. Je to velice individuální a dobrá firma vám je zvládne přizpůsobit tak, aby splnila každé vaše přání. Můžete vsadit na tradiční design nebo na něco modernějšího. Barva a tvar je rovněž volitelná.

Stavba kachlových kamen je odvětví, kterým se zabývá i firma Staka. Je tu s námi již od roku 1994 a od té doby její zaměstnanci stihli nasbírat hromadu zkušeností. Kachlová kamna a krby nejen staví, ale také rekonstruují a opravují. Vždy podle potřeb a představ zákazníka, takže každý kus je originální.

kachlova_kamna

Od roku 1995 jsou také členem Cechu kamnářů a od roku 2004 mají vzorkovou prodejnu v Českých Budějovicích. Tam si můžete klidně prohlédnout, co všechno jsou schopni vytvořit.

Proč vsadit na kachlová kamna?

Mají mnoho výhod. Že si je můžete vymyslet designově podle sebe, jsme už jmenovali. Dalším jasným plusem je fakt, že dodávají zdravé teplo. Díky nižší teplotě povrchu totiž nevysouší vzduch a nepřepalují prachové částice.

Jako palivo využívají dřevo, které je obnovitelné a má dlouhou životnost a trvalou hodnotu. Nemusíte se bát, že vám přeruší dodávku elektřiny nebo plynu, a zároveň zaznamenáte malou spotřebu paliva. Sice se delší dobu rozehřívají, ale teplo také déle udrží a déle ho dodávají do okolního prostoru. To je způsobeno tím, že se rozloží do povrchu kachlů.

Přesvědčili jsme vás? Už neváhejte. Krby České Budějovice čekají jen na vás. Každý pátek se zabývají poradenskou činností, stačí se jen telefonicky domluvit.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru