Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Jste vybavení na chladný podzim?

Podzim nás mnohé zastihl nepřipravené. Chodíme ještě v lehkých bundičkách, přitom teploty dosahují téměř bodu mrazu. Jeden stupeň bývá přece i v zimě! Nehledě na to, že na některých místech republiky už ve středu sněžilo. A rozhodně to nebylo jen na horách.

Do čeho se obléci, když na zimní kabát to ještě není, ale přitom to chce něco pořádně teplého? A co si obout, když v keckách už mrznou nohy? Zrovna teď je ideální roční období pro street módu, která kombinuje moderní prvky a pohodlnost. Nosí ji ženy i muži, zejména ti, kteří milují adrenalinové sporty (snowboarding, skateboarding, BMX, downhill, …), ale parádu s nimi udělá kdokoliv. Nehledě na to, kolik vám je let, aspoň trochu omládnete!

Čím si zahřát nohy

Začneme od nohou, protože každý ví, že základem jsou nohy v teple. Milovníci street módy nosí za každých okolností tenisky. Na nízké varianty už je trochu zima, takže teď vládnou kotníkové kecky. Z tohoto hlediska jsou více než vhodné boty Vans s povrchem z pevné látky, semiše či kůže. Značka Vans představuje klasiku mezi teniskami a její boty se nosí od jara až do zimy.

kotnikove-vans

Kotníkové boty Vans jsou do chladného podzimu perfektní

Co obléknout

Základem je teplá bunda. Může to být něco sportovnějšího, ale velkým hitem jsou v současné době tzv. parky. Nosí je obě pohlaví, obvykle je uvidíte v khaki či tmavě modré barvě. Jedná se o delší bundičky, které zakryjí zadek a zahřejí i v zimě. Bez problémů se k nim dají vzít právě tenisky.

damska-bunda-funstorm

Momentálně se nosí spíš delší bundy

A co doplňky?

Základem street stylu je pohodlnost, proto jeho milovnice zvolí raději sportovní batoh než kabelku, kterou by musely nosit v ruce. Co se týče dalších doplňků, na podzim užijete různé šátky, rukavice, možná i kšiltovky a čelenky. Tohle všechno tvoří nezbytnou část outfitu.

roxy-batoh

Sportovních batohů se nemusí bát ani dámy

Pokud se ve street a sportovní módě úplně nevyznáte, vyrazte na průzkum do nějakého obchodu s tímto typem módy. Mrkněte například na Funstorm-shop.cz a podívejte se, jaké jsou teď trendy v oblečení mladých lidí. Základem jsou teplo a pohodlnost.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru