Inzerce: Jedno z nejvyhledávanějších bydlení? To nízkoenergetické

Požadavky na domy a byty zaznamenaly v posledních několika letech velký zlom, jelikož dnes se již nehledí pouze na kvalitu a design samotné stavby, její velikost a rozložení, ale také na její energetickou náročnost. Právě ta je pro řadu klientů velmi důležitá, a důsledkem toho je, že většina vyhledává právě nízkoenergetické byty. Tomu se samozřejmě plně přizpůsobují téměř všichni developeři, a tak je skutečně z čeho vybírat. Tou nejvyhledávanější lokalitou je samozřejmě Středočeský kraj, tedy konkrétně oblasti okolo Prahy, nebo ta samotná. Jedničkou v tomto ohledu je určitě společnost Konhefr, která svou nabídkou uspokojí i náročného zákazníka.

Nabízené byty totiž nejenom že plně splňují požadavky na energetickou nenáročnost, ale navíc jsou umístěny v perfektních lokalitách s kvalitní občanskou vybaveností, dostupností služeb a dostupností autem, či hromadnou dopravou. A nabídka rozhodně uspokojí jak jednotlivce a páry, tak i početnější rodiny. Ty mohou vybírat třeba z bytů o dispozicích 5 + kk a a 4 + kk, a velikostech až 130 metrů čtverečných. To vše navíc s jistotou, že případné poplatky za topení a jiné energie budou díky kvalitní technologii stavby skutečně minimální, což je rozhodně cíl mnoha obyvatelů.

I vy tak můžete využít profesionality této společnosti, a konečně si splnit sen o dokonalém bydlení, které bude plně vyhovovat vašim požadavkům. Ostatně to potvrzuje třeba ocenění Stavba roku 2008, pro komplex umístěný v Horních Počernicích. Právě to jasně dokládá, že nízkoenergetické byty Konhefr jsou tím nejlepším, co je na našem trhu k dispozici. A právě to dokládají i spokojení nájemníci, které právě energetickou nenáročnost pociťují každý den, hlavně na svých účtech, a to nejenom během náročné topné sezony. Tak neváhejte a nastěhujte se také do bytu, jaký jste vždycky vy i vaše rodina chtěli.

Komentáře

Nahoru