INZERCE: Jedete do Příbrami?

INZERCE: Jedete do Příbrami?

Ještě pořád máme před sebou týden prázdnin, tak proč si někam nevyrazit? Nemusí to být zrovna za hranice, vždyť můžete objevovat i naše domácí krásy. Stačí jen vybrat, kam se vydáte, naplánovat zábavný program a vybrat, kde budete přečkávat poslední krásné letní noci.

Pokud se rozhodnete vydat na jihozápad směrem od Prahy, rozhodně byste měli zvážit navštívení Příbrami. Ve městě najdete několik kulturních památek, ale určitě by se vám vyplatilo se tam ubytovat. Příbramský hotel Belvedere vám totiž nabídne všechno, co byste si jen mohli přát.

O zábavu je postaráno

Tento hotel Příbram se nachází v centru nové části města. Nespornou výhodou je, že se zhruba 200 m od něj nachází příbramský aquapark. S velkou pravděpodobností ho ale možná ani nevyužijete, protože najdete dost vyžití přímo v hotelu. Kromě komplexu s 43 pokoji a jedním apartmá se v něm totiž nachází i kavárna, ve které v sezóně hraje živá hudba, a restaurace. Hotelová recepce funguje čtyřiadvacet hodin denně, restauraci a kavárnu můžete navštívit každý den od sedmi ráno až do půlnoci. Časově je to tedy ideální jak pro snídani, tak třeba pro večeři. Navíc zde objevíte i kino, divadlo a velký estrádní sál.

Proto hotel nabízí ubytování nejen pro jednotlivce na dovolené, ale často si sem jezdí odpočnout i sportovní kluby a firmy zde pořádají své akce. Velké události, firemní raut i svatby jsou tu naprosto na denním pořádku. Personál vám pomůže všechno přichystat tak, aby se akce vydařila.

Vybrané víkendové speciality

Tříhvězdičkové ubytování v Příbrami vás určitě zaujme. V pokojích najdete koupelnu s WC, televizi, telefon a samozřejmostí je připojení k internetu. Pokud budete chtít, zajistí vám solárium nebo plavecký bazén. A co se týče jídla, určitě také nebudete strádat. O víkendech navíc chystají speciality – jednou vás čekají steaky, jednou víkend v duchu sýru na mnoho způsobů. Tak neváhejte a užijte si poslední dny prázdnin.

A pokud by vás cokoliv zajímalo, rozhodně neváhejte navštívit web hotelu Belvedere, kde najdete širokou škálu informací. Když ani tak nenajdete odpověď na svou otázku, můžete využít kontakty uvedené na stránce a ozvat se přímo někomu z hotelu. Jsou tu pro vás.

Komentáře

Nahoru