Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Jazykové kurzy v zahraničí

Nemáte ještě žádný program na prázdniny? Chcete se naučit cizí jazyk? Znalost cizích jazyků je stále důležitějším aspektem vašeho životopisu. Stále se rozrůstající vztahy Česka s ostatními státy vede k tomu, že dnes k dosažení vyšších karierních cílů je znalost jazyku nezbytností. Nejvyžadovanější je samozřejmě angličtina, vyplatí se ale učit i jazyky ostatní, dokonce i ty které nejsou tak rozšířené.

Studium jazyka je ve většině případech spojeno se spoustou hodin strávených nad učebními materiály. Ideálním způsobem se cizí jazyk učit je odjet na zahraniční kurz jazyků. Dopoledne navštěvujete jazykovou školu, kde se učíte gramatiku a slovní zásobu a odpoledne vše co jste se naučili, používáte v praxi. Jelikož bydlíte v zemi, kde se daným jazykem dorozumívají, nezbývá vám nic jiného se rozmluvit také. Díky tomu budete sami překvapeni  jak rychlých pokroků dosahujete. Ale jazykové kurzy nejsou jen o jazycích.  Je to taktéž o poznávání cizích kultur či získávání nových přátel. Výuka jazykových kurzů v zahraničí probíhá nenásilnou a zábavnou formou. Pro studenty jsou připraveny i doprovodné programy.

Výhodná nabídka jazykových kurzů od INTACT studium v zahraničí s.r.o

Nejširší nabídku jazykových kurzů v České republice poskytuje společnost INTACT studium v zahraničí s.r.o. Letos zahajuje již 23. sezónu což vypovídá o bohatých zkušenostech. V nabídce je studium 12 jazyků ve více než 37 zemích. Mezi nejoblíbenější destinace patři Anglie nebo USA. Jestliže je to pro vás moc obyčejné v nabídce najdete i trochu exotiky. Můžete tak spojit příjemnou dovolenou s výukou například v Austrálii, na Novém Zélandu, Barbadosu, Jihoafrické republice nebo na Maltě. Studovat v zahraničních jazykových kurzech nemusíte jen obvyklé jazyky jako němčina nebo angličtina. INTACT studium v zahraničí s.r.o. nabízí i výuky čínštiny, japonštiny, arabštiny nebo řečtiny.

Obliba společnosti INTACT studium v zahraničí s.r.o. neustále roste a to nejen díky individuálnímu přístupu ke svým klientům. Postarají se o úplný servis. Bezplatně vám poradí a pomůžou s výběrem jazykového kurzu, zajistí letenky i víza.

Učení cizích jazyků pro vás bude zábavou i dobrodružstvím.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru