Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Jaký by měl být kvalitní sklad?

INZERCE: Jaký by měl být kvalitní sklad?

Většina podnikatelských záměrů se bez skladu neobejde. Ať už lidem nabízíte cokoliv, ve většině případů jsou to hmotné věci, které je potřeba někde vzít (nakoupit, nechat vyrobit) a někde uchovávat, než je prodáte. Podle čeho si ale sklad vybrat?

Možná máte to štěstí, že máte vlastní skladovací prostory. Jsou ale lidé, kteří je nemají, nebo lidé, kteří nabízí svým zákazníkům zboží takových rozměrů, že ho nejde skladovat jen tak někde, ale jsou pro něj potřeba opravdu velké prostory. Pak nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po nějaké firmě, která možnost skladování nabízí.

Jednou z takových společností je i Wakestone Logistics. Zabývá se logistikou, celními službami a deklarací, poradenstvím v těchto oblastech a také skladovou logistikou. Skladují zboží, pronajímají sklady, třídí a balí zboží a vedou přehlednou evidenci. Jejich sklady splňují všechno, co by dobrý sklad splňovat měl. A co že to vlastně je?

Co všechno by měl splňovat sklad?

Bezpečnost: Základní funkcí skladu je převzít zodpovědnost za uskladněné zboží. A to dlouhodobě. Ideální sklad by měl zboží chránit v souvislosti se všemi možnými nebezpečími – teplo, chlad, vlhkost, oheň, déšť, krádeže atd.

Správné umístění: Ideální sklad by měl stát na vhodném místě, které je snadno dostupné pro zákazníky, prodejce a další zainteresované strany. Sklady Wakestone Logistics se nachází u Prahy, což je ideální.

Dostatečný prostor: Ve skladu by mělo být dost prostoru nejen pro současné množství zboží, ale i něco navíc. Wakestone Logistics má k dispozici plochu o výměře 5500 m2 a výšce 11 metrů.

Ekonomické hledisko: Ideální sklad by měl být schopný poskytnout maximální servis za co nejnižší náklady.

Další služby: Dobrá společnost vám kromě skladování nabídne i služby navíc – například balení či manipulační služby.

To všechno Wakestone Logistics nabízí.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru