INZERCE: Jak vybrat zahradní párty stan?

INZERCE: Jak vybrat zahradní párty stan?

Pořádáte zahradní párty? A chcete, aby na ni všichni ještě dlouhá léta vzpomínali? V tom případě musí být všechno perfektní. Přemýšleli jste třeba nad tím, co budete dělat, když začne pršet? Všichni víme, že předpovědi počasí nejsou příliš spolehlivé, takže buďte připraveni na všechno. Pořiďte si zahradní stan, pod který se všichni pohodlně schováte.

Když se rozhodnete koupit si párty stan, první, nad čím budete přemýšlet, je pravděpodobně velikost. K tomu je nutné ujasnit si, kolik lidí zhruba přijde. Existují i obrovské stany o velikosti 6,5 x 9 m, ale to je zřejmě spíš krajní případ. Nejčastěji si lidé kupují velikost 3 x 3, 3 x 6 nebo 4 x 8 m. To bude pravděpodobně stačit i vašim potřebám. Pod stan této velikosti totiž bohatě schováte stoly s jídlem a lavičky na posezení.

Za druhé zvažte barvu a design. Zřejmě nejelegantněji vypadají bílé stany. Barevné se vám ale budou daleko lépe udržovat čisté a navíc podívejte, z kolika barev si můžete vybírat. Taky záleží na tom, zda nemáte v plánu ladit celou párty do určitého stylu, pak je určitě důležité vybrat odpovídající stan. Co se týče designu, je to jen na vás. Nejde říct, že by byl stan se špičatou střechou lepší než ten s rovnou.

Vsaďte na nůžkový stan

Stále častěji využívaným zahradním stanem je stan nůžkový. Jeho konstrukce je tvořena ocelovými trubkami a střecha a bočnice jsou z pevných a voděodolných tkanin. Často jsou v něm okna, stany se mezi sebou dají propojit, takže je můžete libovolně zvětšovat. Hlavně se ale velmi snadno skládá. A právě kvůli tomu po něm sahá stále více lidí.

Pro více informací o stanech se podívejte třeba sem. Internetový obchod t-obchody.cz má v nabídce spoustu stanů, které jsou skladem, takže do dvou dnů mohou být u vás doma. Navíc se jedná o 100% kvalitní zboží, protože se neozývají žádní zákazníci, kteří by ho chtěli reklamovat. A budete překvapeni, jak levně se zahradní párty stan dá pořídit.

Komentáře

Nahoru