INZERCE: Jak vybrat správný lyžařský zájezd?

Už se nám začíná ochlazovat, letní teplé dny jsou definitivně za námi, a tak začíná být čas přemýšlet o tom, jak strávíte svou zimní dovolenou. Jak vůbec vybrat to správné místo, kam si jet zalyžovat? Záleží na mnoha faktorech.

Vydáte se do zahraničí?

To je základní otázka. Možná se na ni teď těžko odpovídá, protože ještě není možné určit, zda bude u nás doma dost sněhu. Cenové srovnání už ale udělat lze. Podívejte se, kolik by vás stály lyžařské zájezdy Česká republika a srovnejte je se zahraničím. Třeba přijdete na to, že rozdíl není až tak markantní, že byste si zahraničí nemohli dovolit.

Toužíte po odpočinku ve velkoměstě nebo po klidné horské vesnici?

V případě, že se rozhodnete pro lyžařskou dovolenou v Česku, asi není o čem přemýšlet. V zahraničí si ale můžete volit. Například Alpy nejsou tak daleko, a přesto nabízí mnoho horských vesniček i velkých lyžařských resortů. Je jen na vás, zda toužíte spíš po klidu, co v lyžařské areálu potřebujete a jak daleko jste ochotní cestovat. Pro necestovatele doporučujeme lyžařské zájezdy Rakousko či na Slovensko.

Pojedete na vlastní pěst nebo s cestovní agenturou?

Toť otázka. Nebudeme si zastírat, že s agenturou je to snazší, jelikož se nemusíte o nic starat. Když trochu zapátráte, najdete nabídky, které si určitě můžete dovolit. Ty nejlevnější lyžařské zájezdy shromažďuje srovnávač cen zájezdů NewTravel.cz. Umožňuje vyhledat lyžařské zájezdy v Česku i zahraničí v různých termínech s polopenzí, bez stravy nebo all inclusive.

new_travel

V nabídce je opravdu všechno včetně krátkých zájezdů na prodloužené víkendy. Zájezdy jsou hezky roztříděné do kategorií podle jednotlivých zemí a přehledně seřazené. Vyhledávač vám navíc umožňuje hlídat cenu zájezdu a nechat si e-mailem zaslat upozornění v případě, že by klesla pod vámi nastavenou částku.

Pokud chcete vycestovat s cestovkou, opravdu není na škodu začít se poohlížet po možnostech už teď. Při včasném objednání lyžařského zájezdu často nabízí slevy.

Komentáře

Nahoru