INZERCE: Jak vybrat dílenský stůl?

V každé profesionální nebo domácí dílně, v garáži nebo ve skladu je důležitý dílenský nábytek pro uložení nářadí. Ještě důležitější je však výběr správného dílenského stolu, u kterého budete pracovat.

Možná si klepete na hlavu a myslíte si, že vybrat dílenský nábytek je snadné. Ano, opravdu je to jednoduché, když svou profesi děláte už nějakou dobu a jste si dobře vědomi toho, co vám vyhovuje a co ne. V opačném případě je to těžký oříšek. A tak všem začínajícím, kteří si možná kupují dílenský stůl poprvé, přinášíme průvodce výběrem.

Čemu se věnujete?

Odpověď na tuto otázku zasáhne do všech aspektů výběru. Bude se od ní odvíjet velikost stolu, povrchový materiál, ergonomická hlediska a požadavky na skladování (např. počet zásuvek ve stolu).

Kolik potřebujete místa?

Rozměry dílenského stolu jsou určeny několika faktory: kolik místa na stůl máte a kolik místa na stole potřebujete (a to jak z hlediska šířky – zleva doprava, tak hloubky – zepředu dozadu).

Musíte se někomu přizpůsobit?

Jestliže pracujete ve větší dílně, pravděpodobně budete muset vzít ohled na to, jaké pracovní stoly mají ostatní (jak jsou velké, jak jsou v místnosti uspořádané apod.).

Potřebujete prostor na skladování?

Skladování se dá v dílně vyřešit i jinak – můžete si pořídit dílenský vozík a postavit si ho vedle stolu, nebo zakoupit skříň a postavit si ji blízko stolu, ale nejpohodlnější je, když se nemusíte nikam natahovat a vše potřebné máte přímo v zásuvce. Popřemýšlejte o tom.

1316

Budete kupovat jenom stůl?

V případě, že se chystáte vybavit celou dílnu, hledejte dodavatele, který nabízí kompletní řešení. Tím je například český výrobce dílenského nábytku – společnost POLAK CZ s.r.o.

Společnost POLAK CZ s.r.o. vyrábí dílenský nábytek v Opatově ve východních Čechách v novém a moderně vybaveném závodu za použití nejmodernějších technologií. Vlastní vývojové oddělení přichází každoročně s novinkami a inovacemi, díky kterým roste zájem o výrobky této značky.

Firma POLAK CZ s.r.o. se na našem trhu pohybuje už od roku 1991, kdy se zabývala konstrukčními a vzduchotechnickými prvky mobilních odsávacích zařízení. Vývoji a výrobě dílenského nábytku se věnují už od roku 1994, v současné době vyrábí dílenské stoly a dílenské ponky, skříně, zásuvkové skříně, dílenské vozíky, skříně na nářadí, kovové skříně do šaten a společenských zařízení. Kompletní nabídku dílenského nábytku najdete na stránkách www.nabytek-polak.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru