Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Jak se zbavit graffiti

INZERCE: Jak se zbavit graffiti

No ano. Největší boom graffiti tu sice byl před několika lety, ale ještě pořád se najdou umělci, kteří chtějí svůj talent předvést na nějakém pěkně viditelném místě. Možná je takový člověk opravdu talentovaný a třeba je jeho výtvor i hezký, ale na většinu míst se prostě nehodí. Jenže co s tím?

Ty krásné malůvky vídáme pořád. Čím větší město, tím větší je jejich četnost. Na různých zdech, lavičkách, vlacích nebo ze spodu mostu. Třeba nedávno médii proběhla zpráva o tom, jak nějakou dívku přistihli policisté při sprejování graffiti. Ona odhodila barvy a vydala se nenápadně vstříc policii, jako že se nic neděje. Nicméně usvědčily ji ruce zamazané od barev.

Takové příběhy tu stále jsou. Stále dospívají noví a noví mladí lidé, kteří si chtějí vyzkoušet ten adrenalin sprejovat na nějakém veřejném místě. Jenže co potom s tím? Pokud jste se již někdy pokoušeli graffiti odstranit, jistě víte, že to není lehký úkol.

Nechte si pomoct od odborníků

Věděli jste ale, že na to nejste sami? Existují firmy, které se přímo čištěním těch nevzhledných obrázků zabývají. Jednou z nich je třeba www.ars.cz. Čistí všechno, od fasád a dveří, přes karosérie vozidel až ke garážovým vratům. A jsou si svými schopnostmi tak jistí, že pokud se jim nepodaří povrch dokonale vyčistit, nemusíte nic platit!

Velkou výhodou je také to, že své služby provádí nonstop. Do dvanácti hodin od nahlášení máte pokoj. Takže pokud by se vám stalo, že vám někdo vysprejuje na váš majetek něco vážně nevhodného, nemusíte se bát, že to uvidí spousta lidí.

Navíc nabízí ještě jednu speciální věc. Pokud se opakovaně stáváte terčem sprejerů nebo máte prostě jen strach, aby si za své plátno příště nevybrali váš majetek, můžete se chránit preventivně. Existují totiž antigraffiti nátěry, ze kterých lze mnoho nečistot prostě smýt vodou.

A když už jsme u těch úprav fasády, Ars neprovádí jenom čištění graffiti. Klidně vám různé povrchy vyčistí od jakýchkoliv nečistot. Zvládají tryskání a pískování a aplikují různé nátěry – například proti tvorbě organických nečistot, jako jsou plísně nebo řasy, zpevňovací či antikorozní nátěry. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete někoho, kdo se postará o vaši fasádu a další povrchy, víte, kam zamířit.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru