Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Jak se vypořádat s nespavostí

INZERCE: Jak se vypořádat s nespavostí

Nemůžete usnout bez ohledu na to, jak jste unavení? Budíte se uprostřed noci a celé hodiny jen tak ležíte, koukáte do stropu a úzkostlivě sledujete hodiny? Nespavost je častým problémem, který se projevuje na vaší energii, náladě, zdraví, depresích, podrážděnosti a vůbec schopnosti během dne fungovat. Chronická nespavost dokonce zapříčiňuje vážné zdravotní problémy.

Nespavost je neschopnost získat takové množství spánku, které potřebujete k tomu, abyste se ráno budili odpočatí a svěží. Vzhledem k tomu, že různí lidé potřebují různé množství spánku, je nespavost docela individuální záležitostí. Nedá se kvalifikovat podle toho, kolik hodin denně spíte nebo jak rychle usnete. Dokonce i když jste strávili osm hodin v posteli, může se jednat o nespavost.

A jaké jsou tedy její příznaky?

  • problémy s usínáním, přestože jste unavení
  • časté buzení během noci
  • problémy opět usnout, když se probudíte
  • vyčerpanost po probuzení
  • příliš časné ranní probouzení
  • abyste usnuli, musíte si brát prášky na spaní nebo se napít alkoholu
  • ve dne jste ospalí, unavení, podráždění
  • obtížné soustředění během dne

A co s tím?

Možná jste na léčbu nespavosti vyzkoušeli už spoustu přípravků i babských rad. Pokud tohle čtete, pravděpodobně nepomohly. Protože víte, co pomůže nejlépe? Vhodné doplňky stravy. Hlavně je léčba nespavosti s nimi nejrychlejší.

Jedním z efektivních doplňků stravy na nespavost je i Tryptosen. Obsahuje extrakt z kozlíku lékařského, který je dobrý na usínání a dobrý spánek, a aminokyselinu tryptofan. Tato kyselina v těle zajišťuje biosyntézu serotoninu a serotonin se podílí na dobré náladě. Když ho máte málo, trpíte depresemi, jste podráždění a agresivní.

Doplněk stravy Tryptosen pochází z české společnosti Naturvita a. s. sídlící v obci Veselá nedaleko Zlína. Je to jeden z významných producentů potravních doplňků u nás. Hlavně při vývoji a výrobě svých výrobků dbá na poznatky ze zdravé výživy, a tak je jejich sortiment často nabízen právě v prodejnách se zdravou výživou a v lékárnách. To všechno navíc za přijatelnou cenu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru