Dnes vyšlo 1 článků

INZERCE: Jak bojovat s bolestí kloubů?

INZERCE: Jak bojovat s bolestí kloubů?

Bolest kloubů patří k jedněm z nejčastějších zdravotních problémů. A nemyslete si, že se týká jen starších lidí. Může být způsobena mnoha důvody. Většina lidí však neví, jak s ní účinně bojovat. Neúspěšně zkouší různé přípravky a bolest jim ztěžuje život. Přitom stačí jen sáhnout po správném doplňku stravy.

Proč vás bolí klouby?

Bolest kloubů může způsobit mnoho důvodů. Může se jednat třeba o zranění ze sportu – kvůli tomu často bolí kolena, lokty, ramena nebo kotníky.

Ale většinou je to z důvodu nemoci. Artróza nejčastěji postihuje kolena, kyčle a klouby v prstech. Dále to může být revmatoidní artritida, jenž většinou postihuje symetricky klouby na obou stranách těla najednou. Fibromyalgie je nemoc, jejíž příčina je zatím neznámá. Působí ovšem chronické bolesti a pálení kloubů. Dna je zase stav, který nastane, když máte v krvi zvýšenou hladinu kyseliny močové. Ta se dostane do kloubů, které pak bolí. Postihuje palce, nárty, kotníky, kolena, zápěstí, lokty i prsty. Burzitida je zánět malých tekutinou naplněných váčků kloubů. Objevuje se v rameni, koleni.

Bolest kloubů ovšem často doprovází také jiné infekční nemoci. Když máte chřipku, hepatitidu typu B, zarděnky, plané neštovice nebo třeba tyfus, jako symptom se může objevit právě bolest kloubů. A mimochodem někteří lidé zaznamenávají i vztah mezi bolestí a počasím.

Co s tím?

Na trhu existuje řada přípravků, které se na tento problém soustředí. Ale jen některé pomáhají. Lidé jich obvykle vyzkouší několik, než najdou ten pravý. A často se dokonce vrátí k nějakému předchozímu, protože zjistí, že ty další jsou ještě horší.

Přesně takhle je to třeba s Geladrinkem. Lidé se k němu často vrací, když zjistí, že byl vlastně nejlepší. Geladrink je součástí systému výživy kloubů, který není určen jen lidem. Geladrink je ideální pro vás, ale pokud bolí klouby vašeho psího mazlíčka, je tu pro něj Gelacan. A dokonce existuje i Gelapony pro koně.

Není se čemu divit, že je přípravek skutečně funkční. Byl totiž vyvinut na základě výzkumu revmatologa a spoluzakladatele společnosti Orling, člena Akademie věd v New Yorku oceněného cenou UNESCO za celoživotní přínos lékařské vědě prof. MUDr. Milana Adama, DrSc. Obsahuje nosnou látku kolagenní peptidy Gelita – bílkovinu, která přispívá k výživě kostí a chrupavek, kloubů a pohybového aparátu.

Ano, tyto odborné výrazy vám toho asi moc neřeknou. Nejlepší prostě bude, když to sami vyzkoušíte. Doplněk stravy Geladrink si můžete objednat například přímo na webu společnosti Orling. Neúčtují poštovné a balné, můžete si vybrat, zda preferujete kapsle či drink.  V případě drinku máte navíc na výběr z několika ovocných příchutí. Uvidíte, že i léčivé doplňky stravy vám mohou chutnat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru