INZERCE: Inzerujte zdarma a buďte vidět!

INZERCE: Inzerujte zdarma a buďte vidět!

Potřebujete něco prodat nebo naopak hledáte něco, co chcete koupit? Dřív jste možná koukali na inzerci do novin. Dnes ale žijeme v 21. století, takže na papírové vydání inzerce zapomeňte. Dneska je všechno online, a tak na internetu i inzerujeme.

Pokud jste někdy něco inzerovali do novin, jistě víte, že se za inzerci platí. Stejně tak je tomu i na internetu, ovšem lze najít i weby, na kterých lze inzerovat zdarma! Jedním z nich je například www.megainzerce.cz.

Megainzerce patří mezi nejlepší české inzertní portály, může se chlubit 2 miliony návštěvníků měsíčně. Lákají vás na bezkonkurenční ceny a také na to, že podanou inzerci okamžitě zveřejňují. Je to naprosto jednoduché a efektní. Zřejmě proto je služba tolik vyhledávaná.

Jak to funguje?

Mluvili jsme tady o tom, že máte na Megainzerci možnost inzerovat zdarma. Ano, skutečně to tak je. Mají tam totiž nastavené tři různé tarify. I s tím nejzákladnějším, který je úplně zdarma, si často vystačíte. Můžete tam totiž přidat kontakt a dvě fotografie.

Za pouhých 20 korun, které zaplatíte prostřednictvím SMS zprávy, si můžete vybrat druhý tarif, u kterého máte více možností. Váš inzerát bude exportován i na partnerské portály, můžete si do něj přidat odkaz na web a můžete ho editovat.

Pokud toužíte po úplném luxusu, za 100 Kč měsíčně se stanete VIP členem a budete moci inzerovat s mnoha výhodami. Uvidíte podrobné statistiky inzerátů, budete je moct vkládat hromadně atd. Pokud tedy plánujete inzerovat dlouhodobě, rozhodně se vám to vyplatí.

Ovšem i pokud chcete inzerovat jednorázově a inzerát je pro vás hodně důležitý, existuje tu řešení.  SMS zprávou za pouhých 20 Kč inzerát můžete tzv. topovat – bude se přednostně vypisovat v kategoriích, na úvodní stránce a pod detailem ostatních inzerátů. Nebo ho stejným způsobem můžete zvýraznit – bude mít rámeček a výrazné podbarvení a v jeho detailu se nebude zobrazovat reklama. Případně můžete využít obě možnosti.

Jestli tedy uvažujete, že zamíříte přímo na www.megainzerce.cz a zkusíte to, rozhodně trochu zapátrejte po jejich stránkách. Najdete tam totiž třeba i návod, jak rozeznat podvodné inzeráty, nebo jak inzerát vůbec napsat.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru