Inzerce: Hrajete rádi online hry?

Snad každý člověk si rád oddychne a zahraje si nějakou zajímavou hru. Pryč je však doba, kdy se většina her musela složitě instalovat, nebo nastavovat. Hitem posledních let jsou totiž online hry, ideálně takové, které je možno hrát prostřednictvím internetových prohlížečů. Hru tak stačí spustit a bez jakéhokoliv zdržování lze ihned začít.

Nutno však říci, že tyto hra mají většinou jednu věc společnou, a to engine, na kterém běží. Abychom byly konkrétní, jedná se o prostředí, ve kterém byly vytvořeny. A to nese název Unity3D. Zkušení vývojáři těchto her ho velmi dobře znají a jistě ho k tvorbě svých her používají. A to hned z mnoha důvodů. Jedním z nich je určitě to, že v některých verzích je tato platforma pro vývoj poskytována zdarma. Navíc, a to díky pluginům umožňuje vytvořit hru doslova na jakýkoliv systém, a to včetně konzolí. Přesto však jasně vedou právě online hry, a to díky své jednoduchosti.

A zatímco tento engine nabídne velmi mnoho funkcí pro zkušené programátory, je vhodný i pro ty začínající, kteří s tvorbou her teprve začínají, a hledají prostředí, kde by jim to šlo nejvíce. A to právě Unity3D nabízí. Výsledkem toho jsou doslova tisíce her, a to různých žánrů. Můžete se tak ponořit do světa automobilových závodů, vyzkoušet svou zručnost, nebo řešit řadu logických her. To vše doplní hry například z fantasy, nebo jiného světa. A všechny jmenované online hry mají právě jednu věc společnou, a to daný Unity3D engine. Není se tak čemu divit, že s jeho oblibou počet nových her stále stoupá. Samozřejmě některé jsou více, druhé méně povedené, ale jedno mají společné. Určitě zaujmou mnoho hráčů.

Pokud si tedy i vy budete chtít zahrát zábavné hry online, a to prostřednictvím svého prohlížeče, rozhodně se zaměřte na ty, které byly vytvořeny právě v Unity3D. kromě často povedené grafiky vám nabídnou i snadné ovládání. A pokud se chcete vydat druhým směrem, a vlastní hru si vytvořit, určitě zjistíte, že to není tak těžké, jak jste si možná poprvé mysleli. A kdo ví, třeba právě vaše hra se stane jednou z nejoblíbenějších na světě.

Komentáře

Nahoru