Inzerce: Hra Pou všude kolem nás

Hra Pou je dnes absolutním fenoménem v mobilní zábavě. Jestliže jste o ní ještě neslyšeli, zcela jistě se to změní za pomocí následujících několik řádků.

Tato hra se těší obrovské oblibě nejen u nejmladší generace ale i u dospělých. V současnosti má na světě více než 10 milionu příznivců, což opravdu není malé číslo.

A o čem že celá hra je? Pou je malý mimozemšťan, o kterého se budete muset postarat. Na začátku jde jen o malou hromádečku která se díky vaší péči může proměnit do něčeho hezčího. Například pejska či holčičky.

Tato hra obsahuje i žebříček Top Likers kde naleznete ty nejoblíbenější mimozemšťánky Pou. Navíc i vy máte možnost se do tohoto žebříčku dostat. Takže je opravdu o co bojovat.

O tom jak se bude Pou vyvíjet a jak bude růst, zcela rozhodujete vy. Ve hře Pou bude vaší povinností krmit, udržovat v čistotě, ukládat k spánku, venčit či si sním hrát. Péči je potřeba nezanedbat. Přece jen nechcete mít mrzutého či smutného mazlíčka. Tato hra se dá hrát i s připojením k internetu kdy svého mazlíčka můžete nechat hrát piškvorky s jiným Pouem.

Za starost o svého mazlíčka či za hraní her s ním, získáváte zlaťáky. Za ně poté můžete nakoupit nejrůznější oblečky, laskominy či tapetu do jeho pokojíčku. Pou má rád zábavu a zábavu přinese i vám.

Pou je možné hrát na mobilních telefonech se operačním systémem Android a iPhone. Velkou výhodou je, že hra je zcela zdarma.

Ikdyž tato hra byla především určena pro přenosné zařízení, není dnes problém si ji zahrát ani na vašem počítači. Stáhnutím emulátoru BlueStacks si užijete tuto zábavnou hru nejen na cestách ale i v pohodlí svého domova.

Stáhněte si tedy i vy tuto hru, která je stále více oblíbenější. Porovnávat svého mazlíčka můžete s ostatními kamarády, nebo se dokonce zkusit dostat mezi nejlepší do žebříčku Top Likers. Váš Pou je ve vašich rukou.

Komentáře

Nahoru