Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Hliníkové fasády

Prosklené hliníkové fasády si již delší dobu našli své místo na trhu. Nákupní centra a administrativní budovy se bez nich již neobejdou.

Díky použití hliníkové konstrukce fasáda funguje i jako tepelná a hluková izolace. To vše se přidává k skvělému designu.

Kvalitní základ tak jako u všech základů je velmi důležitý. Díky tomu, že nosnost hliníkových fasád je o 50% vyšší než u běžných fasád stává se ideální volbou.

Tato konstrukce fasády je prakticky bezúdržbová a odolná proti běžným vlivům prostředí. Je navíc variabilní díky čemuž je snadné ji přizpůsobit požadavkům na statiku nebo typ použitého skla. Hliníkové profily je možné zakoupit v různých šířkách. Tato šířka závisí především na tepelně izolačních požadavcích. Zaklapávací lišty mohou mít různé tvary. Díky tomu docílíte zajímavých estetických efektů.

Jedním z výrobců této konstrukce je firma PRUNIWERK a.s.. Tato firma patří k předním výrobcům hliníkových fasád v České republice. Díky dlouholetým zkušenostem si můžete být jisti kvalitními službami.

Všechny hliníkové fasády vyráběny Ostravskou firmou splňují platné evropské předpisy a normy. Fasádní profily používané k opláštění objektů splní i ty nejnáročnější požadavky architektů a investorů. K zasklení jsou používána dvojskla či trojskla od předních výrobců skel, kdy máte na výběr z nepřeberné škály barev a fyzických vlastností.

Hliníkové fasády Ostrava to je PRUNIWERK a.s.

Komentáře

Nahoru