Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Hliníkové dveře mají spoustu výhod

INZERCE: Hliníkové dveře mají spoustu výhod

Přestože se nejčastěji setkáváme s dřevěnými nebo plastovými vchodovými dveřmi, hliníkové mají své výhody. Hodí se pro rodinné domy všech stylů, ale také průmyslové nebo obchodní budovy. Sice jsou o něco dražší než dveře z jiných materiálů, ale investice se vám určitě vrátí.

A jaké že jsou jejich největší výhody?

Designové možnosti

Omezeni jste jen svou vlastní fantazií.  Z hliníku se totiž dá vyrobit mnoho tvarů dle vaší vlastní specifikace. Můžete vsadit na nějakou klasiku nebo si vymyslet něco úplně speciálního.

Bojíte se, že se vám hliníkové vstupní dveře nebudou hodit k domu? Mýlíte se. Stačí vybrat tu správnou povrchovou úpravu. Dokonale ladí třeba i k plastovým nebo dřevěným oknům – stačí si vybrat vzhled imitace dřeva.

Tepelné vlastnosti

Hliníková okna a dveře se mohou chlubit vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Tepelná funkce hliníku je vyšší, než je tomu u dřeva nebo plastu. V případě výměny oken za hliníková je možné dosáhnout úspor až o 60 %, také dveře jsou účinné.

Životnost, vysoká odolnost a nízké nároky na údržbu

Vchodové dveře z hliníku jsou díky svému materiálu odolnému proti korozi prakticky bezúdržbové. Odolají i rozmarům počasí, jsou vhodné do drsných podmínek. Nebudou se v nich tvořit praskliny ani žádná jiná poškození, což zaručuje delší životnost.

Velká možnost volby

Vybrat si můžete prakticky cokoliv. Je jen na vás, kterou kliku, madla, skla a různé doplňky zvolíte. Dokonce je možné nechat si vyrobit dveře na zakázku v nadstandardních rozměrech s velkými prosklenými plochami.

Samozřejmě si můžete vybrat, jaké zasklení si představujete (dvojskla, trojskla). U společnosti Okna Macek si navíc zvolíte, zda chcete dveřní profily značky Cortizo, Heroal nebo Mixall.

Prospějete přírodě

Hliník je materiál vhodný pro životní prostředí, lze ho totiž recyklovat. To ho odlišuje od ostatních materiálů dveřních rámů a posiluje jeho využití do budoucna.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru