Inzerce: Hledáte kvalitní zrcadlovku? Nikon D7100 je jasnou volbou

Ve světě digitálních fotoaparátů, konkrétně zrcadlovek, je společnost Nikon považována za skutečnou špičku. To ostatně potvrzuje i model s označením Nikon D7100, který rozhodně nadchne i náročnějšího fotografa. Základem je obrazový snímač CMOS formátu DX, který nabízí rozlišení skutečně vynikajících 24,1 megapixelů. Kromě samotných fotografií umí fotoaparát tvorbu sériových snímků, a to o rychlosti 6 snímků za sekundu. Kromě focení dokáže také natáčet videa, a to v tom nejlepším možném rozlišení, kterým je Full HD.

Jelikož samotné rozlišení snímků a videa v nejlepším rozlišení je náročné na samotnou paměť fotoaparátu, jsou k dispozici hned dva sloty na SD karty. To zaručuje, že místa pro vaše snímky bude vždy dostatek. Navíc fotoaparát zvládne i mírně nešetrné zacházení, jelikož jeho tělo je zhotoveno z odolné hořčíkové slitiny. Samozřejmostí fotoaparátu je možnost dokoupit objektivy, které tak z tohoto fotoaparátu vytvoří dokonalý nástroj každého fotografa, a to ať už se chystá fotografovat portréty, krajiny, nebo interiéry budov. Objektivů této značky, které jsou kompatibilní s tímto fotoaparátem, je takové množství, že si rozhodně vybere i ten nejnáročnější fotograf.

To však určitě není to jediné, co je součástí bohatého příslušenství. Vše doplňují také špičkové ochranné filtry, nebo bohatá nabídka filtrů s různou propustností, ze které si zcela jistě vybere každý, kde hledá skutečnou kvalitu a nikoliv pouze předražené a nekvalitní výrobky. To ostatně platí i o fotoaparátu samotném, a tak pokud i vy neradi experimentujete, a chcete vsadit na skutečnou kvalitu, se kterou bude focení zábavou a výsledné snímky doslova dokonalé, je tento fotoaparát jasnou volbou. Díky mnoha možnostem scén potěší určitě i začátečníky, kteří hledají vhodnou zrcadlovku, se kterou by se v této oblasti mohli realizovat a neustále se vyvíjet.

Komentáře

Nahoru