Inzerce: GPS monitoring vozidel

Nejistá ekonomická doba nás trápí již značnou dobu. Tuto situaci pociťují nejen domácnosti ale také firmy. Právě ty jsou stále nuceni čím dál více šetřit. Nejúčinnější způsob přečkat tuto těžkou dobu je snižovaní nákladů na provoz firmy.

Jestliže má vaše firma služební automobily ta právě zde může docházet k zbytečným nákladům. Důvodem bývá nejen neefektivní jízda ale třeba také černé jízdy nebo dokonce krádeže PHM. Naštěstí technologie jde rychle kupředu a tak i tento problém se dá snadno řešit. Řešením je GPS monitoring vozidel.

Tento princip monitoringu je velmi jednoduchý. Do každého automobilu je nainstalován malý lokační GPS modul. Díky němu je zaznamenávána rychlost, poloha ale také další veličiny. Všechny tyto data jsou zasílána na server, kde jsou dostupná provozovateli automobilu.

Tento systém dokáže velmi snadno a účinně odhalit nepoctivé zaměstnance. Je totiž častým problémem využívání služebního vozidla k soukromým účelům tedy k černým jízdám. Navíc systém automaticky odhalí nesrovnalosti mezi objemem natankovaných PHM a skutečně ujetých kilometrů. Zabráníte tak krádežím. Navíc díky měření otáček motoru odhalíte i řidiče, kteří jezdí značně neekonomicky.

Navíc k systému je dodávána aplikace díky níž máte rychlý přehled o všech automobilech. Díky tomuto systému se sníží náklady až o 20%. To je částka, která při větším množství služebních atu již není ani trochu zanedbatelná a jistě ji poznáte.

GPS monitoring vozidel se vám vyplatí. Počáteční náklady na zavedení jsou vráceny rychleji než byste čekali.

Komentáře

Nahoru