Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Gelové nehty: Stojí za to?

INZERCE: Gelové nehty: Stojí za to?

Gelové nehty jsou v dnešní době šíleně oblíbené. Vypadají elegantně, můžete si je nechat udělat v opravdu různých podobách, moc se nelámou, vydrží klidně měsíc. Všichni si je chválí. Běžná žena je možná v běžném životě nepotřebuje, ale minimálně pro zvláštní události se perfektně hodí.

Pečujete o své nehty?

Spousta žen na to nemá čas nebo talent. Ne každý si zvládne na nehty namalovat kytičky, a pokud mají vypadat jako kresby pětiletého dítěte, možná je opravdu lepší to nedělat. A umělé nehty si spousta z nás taky nedokáže nalepit tak, aby to k něčemu vypadalo. Lepší je nechat to na profesionálech a občas navštívit kosmetický salon, který se o vás postará. Bude to vypadat profesionálně a váš rozpočet to nezruinuje.

Co jsou gelové nehty?

Všem kosmetickým salónům aktuálně vládnou gelové nehty. Funguje to tak, že se na váš očištěný nehet nalepí taková téměř průhledná podložka, které se říká tip. Tu si zastřihnete a zapilujete do potřebného tvaru a pomocí gelu na ní něco začnete tvořit. Nanáší se gel v několika vrstvách a barvách podle toho, jaký design si přejete. Veškerý gel se pak vytvrzuje v UV lampě.

Zhruba po třech až čtyřech týdnech (v závislosti na rychlosti růstu vašich nehtů) je potřeba doplňovat gel. Nemusíte si nechat dělat celé nehty znova, stačí jen doplnit odrostlý gel u kořene nehtu. Celý nehet je potřeba předělat jen v případě, že si ho zlomíte. Pak je nutné nalepit nový tip.

Mají své výhody

  • nelámou se, i když si je necháte udělat dlouhé
  • vypadají přirozeně
  • běžný lak se vám začne loupat po několika dnech, gel-laky vám vydrží tři až čtyři týdny
  • barvy zůstávají pořád stejně zářivé
  • zvládnete je zhotovit i doma

Pokud se pustíte do nehtů doma, potřebujete samozřejmě potřebné vybavení. Zkuste třeba eshop www.nehtyprofi.cz. Není to jen eshop, na tomto webu objevíte všechno, co potřebujete o gelových nehtech vědět. Návody, tipy, triky a kvalitní gel-laky. Na Heuréce je navíc ověřen zákazníky, má téměř 1000 recenzí. A pokud chcete ušetřit za poštovné, má i kamennou prodejnu.

Fotografie: Flickr – Chu-Boo

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru