Inzerce: Garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou dnes již vysoce technologicky vyspělé. Dosahují dlouhé životnosti, jsou spolehlivé a kvalitní.

Jejích velkou výhodou je možnost instalace do garážových prostor, kde není možná instalace náročnějších konstrukcí. Své místo si najdou jak na soukromých tak na průmyslových garážích. V poslední době získávají garážová sekční vrata na své popularitě. Je to způsobeno zejména cenovou dostupností.

Tyto vrata se skládají z hliníkového boxu s pohonem a bezpečnostní brzdou. Plášť je tvořen hliníkovými sendvičovými lamelami. Je možné plášť doplnit také prosvětlovacími a provětrávacími otvory. Při výrobě je dbáno i na povrchovou úpravu vrat, která by měla nejen splňovat potřebnou kvalitu ale i estetiku. Na výběr máte z několika základních odstínů.

Díky různým typům povrchu a různým barvám budou vaše vrata naprosto originální. Je možnost si i odstín navrhnout vlastní. Samozřejmostí je i příslušenství jako jsou ovladače, spínače nebo bezpečnostní prvky sloužící k ochraně majetku. Je možnost si vrata objednat s ručním nebo motorovým pohonem.garazova vrata web_1352126939

Průmyslové  vrata jsou určena především pro častý provoz. Mají zesílený pružinový mechanismus a vydrží velké zatížení-

Z důvodu tepelné ochrany garážová vrata používají systém propojovacích panelů. Tento systém minimalizuje tepelný most ve spojích. Díky tomu nedochází k mrznutí panelů.

Firma univers.cz patří k jednomu ze tří velkých výrobců garážových vrat. Má mnohaleté zkušenosti se vším, co se tohoto výrobku týká. Nabízené garážové vrata jsou českým výrobkem vyráběným v Kadani. Nabízí prodej na míru a příznivé ceny, díky čemuž se vše přizpůsobí vašim potřebám.

 

Rolovací garážová vrata jsou ideální investicí pro váš dům nebo firmu.

Komentáře

Nahoru