Dnes vyšlo 15 článků

Firma G4R žije čtyřkolkami

Českobudějovická firma G4R čtyřkolky nejen prodává a servisuje, ona jimi doslova žije. Její zaměstnanci jsou stejní milovníci čtyřkolek a adrenalinu jako vy, takže se o vás prvotřídně postarají.

Chcete koupit čtyřkolku?

Ať už jste kouzlu čtyřkolek propadli nedávno nebo jste zkušení jezdci, v G4R se o vás postarají. Prodej čtyřkolek je jejich denním chlebem, a tak vám podle vašich požadavků a preferencí doporučí to nejlepší. Jsou oficiálním dealerem čtyřkolek POLARIS, JourneyMan a offroad motocyklů BETA, ale mají v nabídce i mnoho jiných značek kvalitních strojů pro sportovní vyžití a užitek. Dokonce myslí rovněž na děti – jsou pro ně připraveny speciální dětské čtyřkolky.

Bude o vás kompletně postaráno

Motoristický sport ovšem není jen o tom koupit si čtyřkolku. Spousta vášnivých mužů (ale i žen) to bere jako životní styl a mnoho z nich nosí stylové moto oblečení nejen při jízdě na čtyřkolce. Pro takové je připraven široký sortiment kvalitního oblečení známých značek, jako jsou Fox, Oakley nebo Shift.

A postaráno bude i o vaši čtyřkolku. Pokud se jí cokoliv stane, servis čtyřkolek od firmy G4R je vám k dispozici 24 h denně 365 dní v roce (a někdy i 366). Pokud budete mít zájem, pro vaši čtyřkolku si přijedou, odvezou ji, provedou servis a vrátí vám ji zpět. Všechno úplně bez starostí.

Čtyřkolková akademie a adventure akce pro náročné

Vzhledem k tomu, že firma G4R čtyřkolkami opravdu žije, pořádá i spoustu akcí, na kterých se sbližuje se svými zákazníky. Pokud se chcete naučit jezdit úplně od začátku nebo toužíte zvládat náročnější terén, jsou pro vás připravené tréninkové jízdy. Pro náročnější majitele čtyřkolek se čas od času pořádají dobrodružné expedice v náročnějším terénu. A protože se na těchto akcích vždy sejde parta lidí se stejnými zájmy, vznikají na nich nejen nová přátelství, ale i spousta nezapomenutelných zážitků.

12628-gar

Showroom v Českých Budějovicích

Kromě toho si v G4R čtyřkolky lze půjčit. Stačí osobně navštívit showroom v Českých Budějovicích a vybrat si.

Komentáře

Nahoru