Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Fasádní barvy prozáří celý dům

Při stavbě nebo rekonstrukci domu v konečné fázi zjistíte, že vám něco k dokonalosti chybí. To co vám chybí, jsou barvy, laky a nátěry. Bez nich nedoladíte potřebné detaily.

Zakoupit je můžete téměř na každém rohu. Z toho důvodu je velmi důležité prověřit si kvalitu nabízeného zboží. Jistě by vás mrzelo po vykonaném nátěru zjištění, že jste nakoupili nekvalitní barvu a vaše práce byla zbytečná. Nikomu by se zcela jistě nechtělo vše začínat odznovu. Navíc by se to i prodražilo.

Jestliže si chcete být kvalitou zcela jisti, měli byste nahlédnout do nabídky firmy Murexin. Na svých webových stránkách nabízí obrovské množství nátěrů a stavební chemie.

Fasádní barvy, jež naleznete právě v nabídce, jsou ředěny vodou. Velmi snadno si tak vytvoříte požadovaný odstín a dokonce i hustotu nátěru. Díky speciální přísadě siloxanu, bude váš nátěr zajišťovat optimální ochranu fasády i dobrou průchodnosti i propustnost CO2. Jestliže hledáte fasádní barvu pro renovaci jak fasády, tak vnitřních prostor historických objektů neměla by vám uniknout Austrosil SX 40. Vyznačuje se vysokou bělostí, nežloutne a dokáže odolat povětrnostním podmínkám. Navíc obsahuje přísady proti plísním a mechům. Tento nátěr je možné využít i proškrábané či disperzní omítky.

Nabídka samozřejmě obsahuje i vnitřní nátěrové barvy. Na ty klademe podstatně menší nároky. Přece jen nemusí odolávat povětrnostním podmínkám. Základem je dobrá krycí schopnost. Vnitřní nátěry jsou taktéž ředěny vodou, díky čemuž si je přizpůsobíte přesně podle vašich požadavků.

Dalším zbožím, které v nabídce nesmí chybět, jsou antikorozní laky. Ty ochrání natřený materiál nejen proti korozi ale také proti povětrnostním podmínkám. Vhodný je především na železo, hliník i pozinkované plechy. Natřete tedy nejen okapy ale i plechové střechy. Tato barva se na rozdíl od těch předchozích neředí.

Sortiment společnosti Muexin je široký. Jisti si však můžete být tím, že ať koupíte cokoliv, vždy máte v ruce barvu té nejvyšší kvality.

Komentáře

Nahoru