Inzerce: Exotická dovolená

V zimních měsících letí převážně rekreační pobyty v rakouských Alpách a nebo ten druhý extrém – exotické dovolené v Thajsku, na Kubě, Srí Lance, Seychelech, v Mexiku, Dubaji a na Kanárských ostrovech. Dále jsou velice populárními destinacemi země jako Turecko, Tunisko, Mauricius, Maledivy, Dominikánská republika, Keňa, Tanzanie a dovolené na ostrově Madeira.

Pokud i vy plánujete, že se přidáte ke stále se rozrůstající „menšině“ Čechů, která nechce trávit Vánoce doma, podívejte se na nabídku zájezdů  společnosti Desirea s.r.o. Na jejím webu Rakuskedovolenky.sk najdete přehledně seřazené zájezdy do všech výše zmíněných destinací. Aktuálně jsou ještě volné termíny na novoroční dovolenou do Thajska, Kuby, Srí Lanky a také Turecka. Dále Dubaj a Kanárské ostrovy.

Nač trávit svátky v zasněžené krajině v ČR, kde to již dokonale znáte? Udělejte konečně ve svém životě nějakou změnu a vycestujte po Vánocích do nějaké exotické země a buďte na Nový rok v zemi zaslíbené! Užijte si exotickou dovolenou u moře a poznejte nejkrásnější místa světa. Čeká vás panenská příroda, skvostné bílé pláže a tyrkysové čisté moře. Objevte rajská místa na dovolené v Egyptě. Poznejte další země, ochutnejte exotickou kuchyni, nebo se seznamte s místní historií, kulturu i zvyky. Navíc v zimě jsou tyto zájezdy daleko levnější, než o velkých prázdninách v létě. Ušetříte tak i nějakou tu kačku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru