Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Exotická dovolená na Seychelách

Souostroví Seychely, které naleznete v Indickém oceánu, patří mezi exotické destinace. Pečlivě chráněná příroda sem láká velké množství turistů.

Seychely se rozkládají na 115 ostrovech, z nichž je obydleno pouze 46. Čeká tu na vás tropické podnebí, překrásné pláže a panenská příroda. Největším ostrovem je Mahé kde se nachází i hlavní město Victoria s mezinárodním letištěm. Známé jsou také ostrovy  Praslin a La Digue. Tyto tři ostrovy pojímají veškerý turistický nápor. Jelikož v této oblasti najdete i korálové útesy patří dovolená na Seychelách k místům s vynikajícími podmínkami pro potápění.

Tato oblast je také známá svým celoročně stálým počasím. Ať se tedy vydáte na dovolenou kdykoliv vždy ji zažijete plnou slunce doplněnou hřejivým oceánem. Průměrné teploty se pohybují od ledna do dubna kolem 27⁰C. Po mírnějším ochlazení, které pomine v listopadu, se teploty dostávají na 24⁰.

Seychely nabízí i více než jen koupání. Většina hotelů zde nabízí tenis nebo fitness. Stejně jako ve většině jiných destinací je samozřejmostí i zde možnost šlapadel nebo plachtění. Velice vhodné podmínky jsou zde i pro turistiku nebo golf.

Domluvíte se zde francouzsky, anglicky a kreolštinou. Rozdílné oproti naší zemi je i jízda v autě, kdy stejně jako v Anglii se jezdí vlevo. Na ostrovech Praslin a Mahé funguje veřejná autobusová doprava, avšak turisty oblíbený způsob je automobilem který vám zprostředkuje každý hotel.

Platí se zde seychelskou rupií. V dnešní době však stále na více místech je možné platiti i eurem nebo americkými dolary.

Luxusní dovolenou na Seychelách upravenou na míru vašim potřebám vám zprostředkuje Exclusive Tours.

 

 

Komentáře

Nahoru