Inzerce: Elektronické aukce energií

Ceny všech energií rok co rok stoupají.  V poslední době se u nás začíná rozšiřovat e-aukce energií. Zatím co na aukcích normálně vítězí nejvyšší možná nabídka na aukci energií je to přesně naopak.

Dodavatelé se předhánějí v nejnižších nabídkách a soutěží tak o přízeň zákazníka. Není divu, že aukce tohoto typu jsou u nás čím dál oblíbenější. Zapojují se do nich jak soukromé podniky, tak i veřejný sektor.

A jak to funguje?

Vy oslovíte společnost, která se tím zabývá. E-aukce proběhne v režii společnosti. Jedná se o velice rychlý a transparentní způsob výběru dodavatele. Doba aukce je 60-90 minut. Díky konkurenčnímu prostředí dodavatelé tlačí svou nabídku stále níže a tím snižují cenu energie. E-aukce je anonymní. Dodavatel tak nevidí název druhého dodavatele. Celý průběh aukce můžete sledovat z domova online.  Touto aukcí získáte zafixované ceny na období nejčastěji 12 nebo 24 měsíců. Díky smlouvě na dobu určitou máte jistotu, že po vypršení můžete v e-aukci nalézt nejvýhodnější cenu.

Společnost A-TENDER s.r.o. má již s e-aukcemi bohaté zkušenosti. Jedná se o nezávislý subjekt s celorepublikovou působností, který efektivně snižuje provozní náklady. Zaměřuje se na elektronické aukce pro firemní klientelu i státní organizace. Jestliže pomocí aukce nic neušetříte, nic také neplatíte.

Obraťte se na společnost A-TENDER s.r.o. ještě dnes a snižte si své náklady za energii.

Komentáře

Nahoru