Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Elegantní aktovka pro pány

S čím asi tak myslíte, že chodí pánové do práce? Jasně, určitě záleží na tom, jaké zaměstnávání vykonávají. Instalatér si zřejmě nebude nosit tašku s notebookem. Nicméně existuje spousta povolání, pro která naprosto vystačí něco, v čem by si muži mohli přenést věci do práce a z práce.

Někteří upřednostňují třeba nějaký ten batoh. Ovšem pokud nejste zrovna sportovní tip nebo pracujete někde v kanceláři, kde na stylu opravdu záleží, batoh pro vás není ideální volbou. Pak musíte sáhnout po něčem elegantnějším – pravděpodobně aktovce.

Muži si často stěžují, že ženy to v tomto ohledu mají daleko snazší. Ano, to je pravda. Na výběr jsou milióny ženských kabelek. Můžete si vybírat podle vzhledu, barvy, materiálu a tak dále. Nicméně je špatné si myslet, že tyto možnosti pro muže neexistují. Opak je pravdou. I muži mají možnost volby.

Muži se v tom obvykle asi moc nevyznají a nevidí žádný rozdíl mezi diplomatkou a luxusní koženou aktovkou. Jasně. V tom případě vám, pánové, nezbývá nic jiného, než se přímo podívat. Zkuste to třeba na www.yark.cz. Seženete tam elegantní kvalitu za dobrou cenu. Jedná se o českého výrobce a aktovky jsou vyráběné ručně, takže se nemusíte ničeho bát. S každou si dali individuální práci. Hlavně ale na webu uvidíte, co máte vůbec na výběr. Prozkoumáte, co je na trhu a pak už si budete jistější, co vlastně přesně potřebujete.

Je to jen na vás, co vám bude vyhovovat. Ačkoliv mohli bychom si tu doporučit jeden konkrétní produkt.

Kožená elegance

Jedním z nejprodávanějších modelů je tahle aktovka z pravé kůže. Není se čemu divit, protože vám nabízí prakticky všechno, co potřebujete. Najdete v ní dvě větší oddělení, 2 kapsy na zip na dokumenty o velikosti A4. Je vybavena uzamykatelným zámkem, takže se o dokumenty vůbec nemusíte bát.

aktovka

Když se o ni navíc budete starat tak, jak je popsáno v pravidlech na webu, bude vám sloužit mnoho let. Je to snadné. Stačí ji jen občas ošetřit prostředky pro údržbu kožené galanterie, nesušit ji na topení, špinavá místa očistit vlhkým hadříkem a chránit ji před odíráním, špínou, nárazy, promáčením a ředidly. Pak vám bude věrně sloužit.

A mimochodem taková skvělá aktovka by byl taky dobrý tip na dárek. Víte, že v supermarketech se už objevují mikulášské figurky, tudíž Vánoce se blíží!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru