Inzerce: Ecigareta-marion.cz

U nás jsou dostupné e-cigarety již několik let. Mnozí kuřáci je již začali používat namísto klasických cigaret. Jelikož když kouříte elektronickou cigaretu, tak nedochází ke spalování rakovinotvorných látek.

Můžete tak vykouřit daleko více nikotinu a nestane se vám, že byste skončili za pár let s naprosto odrovnanými plícemi. Navíc e-cigareta nevylučuje žádný nepříjemný zápach, jelikož na rozdíl od klasických cigaret neobsahuje dehet, oxid uhličitý ani tisíce dalších škodlivých látek vznikajících při spalování tabákových cigaret. Můžete je tedy využít i například v někuřácké restauraci. Stejně tak vám od kouře nenačichne oblečení, auto, kancelář nebo byt.

Je také zdravější. Sice elektronická cigareta obsahuje nikotin v té nejčistší podobě, který se používá i ve žvýkačkách či náplastech pro kuřáky. Ale ten vašemu zdraví nijak neublíží, pokud nevykouříte za den 40 náplní. Hlavně – elektronická cigareta šetří také docela dobře vaši peněženku. V době, kdy je průměrná cena krabičky cigaret již dávno přesáhla hranici 70,-Kč a její cena se stále zvyšuje, vám elektronická cigareta sníží několikanásobně náklady na kouření. Díky elektronickému kouření ušetříte za rok skoro 800 eur (20 000 Kč) – pokud měsíčně dáte za cigarety kolem 2 000 -3 000.Samozřejmě záleží na vaší denní spotřebě – může to být více i méně. Dá se říci, že již první měsíc (i poté, co si nakoupíte veškerou výbavičku) ušetříte částku pohybující se kolem 30 eur (900 Kč). Jediním z oblíbených typů cigaret je elektronická cigareta Marion. Výhody e-cigarety Marion si můžete přečíst níže

Proč e-cigareta Marion

Jedná se o kvalitní a léty prověřený produkt. Eliminuje téměř všechny nevýhody klasických cigaret. Vypadá, chutná a voní jako cigareta. Když si pořídíte elektronickou cigaretu Marion, tak samotným nákupem nic neriskujete. Pokud vás tato elektronická cigareta nepřesvědčí, můžete si nechat vrátit peníze.

Komentáře

Nahoru