Inzerce: E-cigareta – tak trošku jiná cigareta

Na českém trhu jsou již několik let. Někteří kuřáci je již začali hojně využívat a své rakovinotvorné papírové bratříčky už vytahují jen minimálně.

E-cigareta jim totiž nejenom více chutná, ale narozdíl od klasických cigaret neobsahuje dehet, oxid uhličitý ani tisíce dalších škodlivých látek vznikajících při spalování tabákových cigaret. Sice obsahuje nikotin, ale z něj rozhodně nedostanete rakovinu.

Zdraví a e-cigarety

Zdraví a e-cigarety jsou často skloňované pojmy. Díky tomu, že obsahuje jen čístý nikotin, který se používá např. ve žvýkačkách či náplastech, které slouží pro odvakání kouření, nejsou elektronické cigarety zdraví škodlivé. Navíc jsou prakticky bez zápachu. Můžete je tedy využít i například v někuřácké restauraci. Stejně tak vám od kouře nenačichne oblečení, auto, kancelář nebo byt.

E-cigarety a peníze

A také vám elektronické cigarety nevysajou tak vaši peněženku. V době, kdy je průměrná cena krabičky cigaret již dávno přesáhla hranici 70,-Kč a její cena se stále zvyšuje, vám elektronická cigareta sníží několikanásobně náklady na kouření. Měsíčně můžete díky e-cigaretám ušetřit kolem 1 500 – 2 500 Kč (záleží na vaší denní spotřebě cigaret).

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru