INZERCE: Dresy od DDsportu

Nejen při týmových sportech je třeba pořídit dresy. Na speciální oblečení si potrpí také cyklisté a další sportovci. Nejde přitom jenom o vzhled, pořizují si ho obvykle kvůli funkčnosti.

Pro týmové sporty jsou dresy naprostou nutností. Hráči je potřebují, aby se odlišili od druhého týmu. Jednotlivci sází na funkčnost a pohodlnost, oblečením se snaží odlišit od těch, co sportují jen pro radost.

Své o tom ví česká firma DDsport, která pomáhá navrhovat a vyrábí sportovní dresy už dvacet let. Začali jako rodinná firma, dnes přijímají stovky objednávek. Jejich služeb využívají hokejové, fotbalové, florbalové, hasičské, basketbalové a další týmy, z jednotlivců hlavně jmenovaní cyklisti.

Design

V případě týmových sportů musí být vzhled dresů sladěný s designem týmu. Někdy mají týmy vlastní představu, a tak grafik jen zpracuje jejich požadavky. Občas nemají představu žádnou, určené jsou pouze barvy. V opačném případě si design navrhnou úplně sami. DDsport to svým klientům umožňuje. Přijímá návrhy v křivkách (formáty .ai, .cdr, .eps nebo .pdf) i nákresy v papírové podobě.

Případně není problém vybrat si z již připravených modelů, které počítají s umístěním loga klubu a sponzorů.

hasicky

Funkčnost

Druhou otázkou je funkčnost. DDsport má v nabídce sportovní dresy mnoha provedení. Jen stylů límečků je například připravených 14, a tak si každý vybere padnoucí a pohodlný střih. Pro výrobu textilu jsou používány jen polyesterové materiály poslední generace, které odvádí vlhkost. Co se týče potisku, je kombinován s výšivkami a sublimačním tiskem.

dresy

Jak probíhá výroba?

Zkontaktujete DDsport, oni vám vytvoří grafický návrh a předběžnou cenovou kalkulaci. Je možné vytisknout i maličký vzorový nátisk a zaslat ho klientovi poštou, aby si byl jistý zvoleným materiálem a barvami. Po odsouhlasení začíná tisk dresů, pak sešívání. Následně už jen doprava ke klientům. S expresním dodáním klidně do 48 hodin!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru