Inzerce: Dovolená snů v Egyptě

Egypt patří mezi velmi oblíbené letoviska. Každý rok cestuje za krásami této země mnoho turistů. Srdce návštěvníků si získává dlouhými písečnými plážemi, unikátními historickými památkami a průzračným mořem to si zde užijete kdykoliv v průběhu roku.

Ráj potápění

Kromě historických památek je obrovským lákadlem Rudé moře a jeho korálové útesy. Díky těmto útesům je tato oblast velmi vhodná pro potápění. Pod hladinou naleznete také podmořské jeskyně nebo vraky lodí. Potápění v Egyptě může vyzkoušet opravdu každý. Většina přímořských letovisek lemující Rudé moře nabízejí kurzy potápění. Díky nim si tento krásný zážitek může užít i naprostý začátečník.

Většinu lidí při představě Egypta napadnou pyramidy. Ty byste si bezesporu neměli nechat ujít. Něco tak krásného v Evropě jen tak nenaleznete. Historie na vás při dovolené v Egyptě opravdu dýchá ze všech stran. Vždyť právě zde vznikala první civilizace.

Skvělá dovolená v kterékoliv roční období

Jelikož Egypt patří mezi nejteplejší země světa, je možné si zde užít dovolenou kdokoliv v průběhu roku. Jestliže se však rozhodnete pro dovolenou v zimních měsících, je vhodnější navštívit jižnější letoviska, jako jsou Marsa, Alam a Hurgada. Ty vám nabídnou vyšší teploty.

Dnes již Egypt nepatří mezi dovolené pouze pro movité. Ceny za zájezdy Egypt v poslední době šli výrazně dolů. Jestliže se navíc rozhodnete pro Last minute Egypt dostanete se s cenou ještě níže.

Přehlednou nabídku dovolených v Egyptě najdete na portálu newtravel.cz. tato cestovní agentura působí na českém trhu již řadu let. Můžete si tedy být jisti, že dovolenou vám zprostředkují přesně podle vašich představ. Díky přehlednému řazení si vyberete přesně hotel, který se vám líbí. A to třeba podle fotek nebo podrobných popisků.

Komentáře

Nahoru