Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Dovolená na poslední chvíli? Stejný komfort za lepší cenu

Také již plánujete, kam letos vyrazíte na dovolenou? Často není nutné vybírat s předstihem, jelikož řada hotelů a samotných termínů s blížícím se datem odjezdu výrazně sníží své ceny. To je logické hlavně z hlediska naplnění letadla, či daných nasmlouvaných pokojů.  A mnoho lidí právě na tyto last minute zájezdy čeká, aby si je mohli koupit za cenu, která je oproti katalogovým, výrazným způsobem nižší. A samotná kvalita služeb, pokoje či stravy je samozřejmě naprosto stejná, jako byste svůj zájezd kupovali za plnou cenu.

Důležité je jednat a rozhodovat se rychle

Samozřejmě je jasné, že tyto nabídky jsou velmi žádané a často nerozhodují dny, ale hodiny, nebo dokonce minuty. Je tak ideální podobné akce důkladně sledovat a umět se co nejrychleji rozhodnout. Jedině tak máte šanci, že bude daná nabídka vaše, a vy si tak užijete nezapomenutelnou dovolenou s báječnou slevou. Ideální je samozřejmě průběžně monitorovat nabídky, nebo si vytipovat několik konkrétních hotelů a termínů, a ty sledovat. Uvidíte, že s blížícím – se odjezdem začne jejich cena klesat. Je to však často umění odhadnout, kdy již za cenu koupit, nebo zda čekat ještě na další zlevnění. Ale co když nepřijde, nebo vás někdo předběhne? To vše jsou aspekty, se kterými je dobré počítat

Oblíbenost stále stoupá

Samozřejmě je nutné říci, že podobné zájezdy jsou stále oblíbenější, a tak u mnohých destinací může být skutečně velmi těžké danou nabídku chytit. Naštěstí destinací, hotelů a termínů je tolik, že mnohé zůstávají i do posledních dní před odjezdem. A pokud vás láká last minute dovolená, kterou koupíte těsně před tím, než je samotný odlet, proč ne. Můžete mít totiž jistotu, že se do světa podíváte za ceny, za které se to někomu jinému jenom těžko podaří.

Komentáře

Nahoru