INZERCE: Dopřejte svému autu jen to nejlepší

Své auto mnoho mužů miluje dokonce více než svou manželku. Je to sice věc, ale ne jen tak ledajaká. V mnoha mužích vyvolává větší city než kdejaký člověk. Nezasloužili by si tedy vaši plechoví miláčci trochu pozornosti? Rozhodně byste je neměli svěřovat jen tak někomu.

Možná si se spoustou běžných činností údržby poradíte sami. Občas je ale potřeba svěřit auto servisu. Když vyberete nějaký kvalitní, nemáte se vůbec čeho bát. Přiznejte si, že tam jsou opravdoví profíci, kteří mnoho úkonů zvládnou lépe než vy. Aby také ne. Vždyť je to jejich denní prací.

Vybavit se na zimu je nutné

Vzhledem k tomu, že se pneumatiky přezouvají každý rok dvakrát, hromada majitelů aut to zvládá sama. Ale ne všichni. Autoservisy mají při prvním sněhu obvykle plno, proto není na škodu se objednat.

Protože autoservisy z důvodu přezutí pneumatik navštěvují především lidé, kteří zrovna nemají garáž plnou nářadí a volného místa na uskladnění, spousta dobrých firem nabízí i možnost uložení zimních či letních kol. Nemusíte se starat o jejich převoz a o to, kde je budete skladovat. Jednoduše to máte celé bez práce.

Když se něco rozbije

Když se něco rozbije, znamená to spoustu starostí. Čím budete jezdit, za jak dlouho bude auto spravené, kolik bude oprava stát, co když něco udělají neodborně a budou z toho jen další problémy? Přitom je to jednoduché. Při výběru správného autoservisu vám veškeré tyto starosti odpadnou.

Rychloservis Drive Services Praha 9 se chlubí především svou rychlostí. S tím, jak dlouho bude oprava trvat, se ale nemusíte vůbec trápit. Dostanete totiž půjčený náhradní automobil. Vysvětlí vám, jak bude oprava probíhat, na účtu budete mít detailně rozepsanou práci i materiál. Autodíly, které vám vyměnili, vám vrátí. To zní férově, ne?

Nechte ho vyleštit

Možná si na čištění svého čtyřkolového miláčka potrpíte sami, ale tolik práce jako při ručním mytí v autoservisu Drive Services mu jistě nevěnujete. Mytí pro ně není denní rutinou, ale i koníčkem. Vyčistí a odmastí okna, umyjí pneu a natřou přípravkem, který oddálí jejich zteření, na karoserii používají příspěvky, které ji nepoškozují ani nevysušují.

drive10big

A ještě jedna rada na závěr. Nehledejte nejlevnější autoservis. Hledejte nejkvalitnější autoservis. Přesně tímto heslem se řídí Autoservis na Praze 9.

Komentáře

Nahoru