Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Doprava ze zahraničí

Obchod by dnes bez transportu surovin, produktů a jakéhokoliv jiného zboží nemohl existovat. Transport se tak stává jednou z klíčových součástí obchodování. Pro dobře běžící firmu je tedy nezbytné mít zajištěnou kvalitní a bezproblémovou vnitrostátní i mezinárodní přepravu.

Spolehlivá, bezpečná a cenově výhodná je námořní přeprava. Navíc jestliže zvolíte tento druh dopravy, nejste prakticky nijak limitováni co do rozměru zásilky. Vše se dopravuje v kontejnerech. Kontejnerová přeprava je výhodná z důvodu standardizace. Není tedy složité kontejner jednoduše přeložit na jiný dopravní prostředek a to jak vlak nebo kamion. Díky této kombinaci námořní, silniční i železniční dopravy je zajištěna bezproblémová přeprava zboží takřka kamkoliv si jen usmyslíte.

Způsob dopravy jsme si tedy vybrali. Jenže stačí to? Jistě že ne. Je potřeba se porozhlédnout po firmě, která se nám stane partnerem. Je potřeba přepravu svěřit firmě, u které si budeme jisti, že bez problémů dokáže zboží převést tam, kam potřebujeme a hlavně v domluveném čase.

Společnost Damco je právě ten partner který vás nezklame. Dlouhá léta patří mezi jedničku na trhu. Díky globálnímu rozšíření naleznete 280 kanceláří po celém světě s více než 9500 zaměstnanci. Se vším vám poradí a pomohou vám vymyslet ten nejlepší způsob přímo dle vašich požadavků. Na stránkách firmy si pomocí kalkulace ceny spočítáte, na kolik by vás to vyšlo a můžete si i předběžně rezervovat prostor na lodi.

Kromě dopravy zajišťují také celní služby. Vy dodáte potřebné doklady a firma se postará o rychlý průchod celním procesem. Jako registrovaný deklarant má Damco možnost využít zjednodušeného postupu a vypomoci vám tak s proclením.

Damco se stane vaším partnerem, kterého jistě oceníte.

Komentáře

Nahoru