Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Dobrý svatební fotograf vám zajistí krásné vzpomínky na celý život

Nechávat svatební focení náhodě není dobrý nápad. Je sice pravda, že mačkat spoušť na fotoaparátu umí dnes každý, ale jen profesionální fotograf dosáhne opravdu kvalitních fotografií, při jejichž prohlížení budete s láskou vzpomínat na svůj den D.

Investovat do kvalitního fotografa se opravdu vyplatí. Ceny za nafocení kompletní svatby (přípravy, obřad, hostina) se šplhají nad deset tisíc korun, ale můžete se spolehnout na to, že dostanete stylizované snímky, momentky a hromadné fotky, kterými se budete moci chlubit.

Každá fotka od profesionála je originál

Možná se bojíte, že od profesionálního fotografa dostanete klasické svatební fotografie, které má doma každý druhý manželský pár. Tak to ale není. Je pravda, že některé klišé záběry nesmí chybět v žádném svatebním portfoliu, ale nápaditý fotograf vymyslí v každém prostředí něco neotřelého. Nebo můžete vsadit na někoho, kdo vaší svatbě přinese úplně netypický nádech.

Například svatební fotograf Pavel Vávra dlouhou dobu působil v zahraničí, a tak nasbíral hromadu zkušeností, které čeští fotografové nemají. Můžete to pozorovat z jeho portfolia, kde objevíte spoustu nádherných fotek z cizího prostředí.

svatebni_fotografie

Kromě svatebních fotografií narazíte také na fotky dětí, těhotných maminek, rodiny, portrétů nebo zásnub. Ze všech dýchá profesionalita.

foto_dite

Správný svatební fotograf se umí chovat ke svým zákazníkům

Při výběru svatebního fotografa byste totiž rozhodně měli zhlédnout jeho portfolio. Každý dobrý fotograf se svým dílem rád pochlubí a vy si uděláte představu o tom, co od něj můžete čekat. Zároveň možná narazíte na inspiraci. Není problém vybrat si nějakou fotografii a říct, že takhle chcete rovněž nafotit. Stačí se jen domluvit.

Dobrý fotograf také fotí s dobrým vybavením. Běžný člověk, který se ve fotoaparátech nevyzná, si ovšem nebude vybírat fotografa podle přístroje. Daleko důležitější jsou reference. Krásné fotky jsou jedna část, ale druhým důležitým aspektem je fotografovo jednání. Pokud jsou lidé spokojení s tím, jak s nimi komunikoval a jaká s ním byla domluva, je to určitě plusový bod. Jestliže má někdo k dispozici tolik kladných recenzí jako svatební fotograf Pavel Vávra, není co řešit.

svatba

Nechte si svůj důležitý den zvěčnit profesionálně. Vždyť se berete jen jednou v životě! Radši zkuste ochudit menu o jeden chod než šetřit na fotografovi.

Komentáře

Nahoru