INZERCE: Do školy s kvalitním batohem

Pamatujete si, s čím jste chodili do školy vy? Nejdříve to určitě byla nějaká aktovka. A nutno říct, že pod slovem aktovka si není třeba představovat jen takovou tu hnědou brašnu, kterou známe třeba z filmu Obecná škola. V pozdější době se začaly objevovat s obrázky a skončilo to až u dnešní podoby krásných barevných aktovek, které dětem závidíte a s nostalgií vzpomínáte, co jste kdysi nosili do školy vy.

Třeba na takové aktovky od firmy Topgal je radost pohledět. Pod označením aktovka se dnes skrývá tvarově už trochu něco jiného, ale účel je pořád stejný. Aktovky jsou ideální pro děti, které začínají chodit do školy. Mají hodně kapes, jsou prostorné, nemačkají se v nich sešity a hlavně mají i anatomicky tvarovaná záda, aby bylo jejich nošení pohodlné. Nechybí ani reflexní pásky a často jsou k nim k dispozici fluorescentní pláštěnky.

aktovka_topgal

Takové krásné aktovky mají k dispozici dnešní děti

A když jste větší?

Přijde doba, kdy děti ze svých aktovek vyrostou nebo už se jim zdají příliš dětinské. Pak je čas na pořádný studentský batoh. Platí zde samozřejmě podobné zákonitosti jako u aktovek. Je potřeba najít batoh, který bude mít anatomicky tvarovaná záda, aby se pohodlně nosil, bude mít tu správnou velikost, reflexní prvky, v případě starších dětí třeba kapsu na notebook.

Mrkněte třeba na www.studentske-batohy.cz, kde najdete aktovky, batohy a další brašnářské zboží od spolehlivé české firmy Topgal, která na trhu působí již 11 let. V každé škole najdete spoustu dětí, jejichž rodiče vybírali opravdovou kvalitu, a tak vsadili právě na Topgal.

Mimochodem kromě školních aktovek a batohů tam najdete i spoustu dalšího vybavení, které by se vám nebo vašim dětem mohlo hodit. Do školy je potřeba hromada jiných věcí než jen batoh – dítě musí mít svou peněženku, pro zapomnětlivce jsou ideální kapsičky na krk. Větší děti jistě budou chtít podle dnešních trendů nosit spíš různé tašky přes rameno než batoh.

Pokud potřebujete kvalitně vybavit do školy, rozhodně si vyberete.

Komentáře

Nahoru