Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Dejte sbohem svým dluhům

INZERCE: Dejte sbohem svým dluhům

Vycházet s financemi je v dnešní době složité. I když se kdysi před mnoha lety říkalo, že je to krize, pojem je přece jen trochu zavádějící. Situace se totiž podstatně nelepší, lidí bez práce je pořád více a na krizi se vymlouvat nelze. Dnešní svět prostě není jednoduchý, pokud na kontě nemáte miliony.

Problém tkví i v tom, že většina lidí se v záležitostech týkajících se financí, příliš nevyzná. Však se přemýšlí o tom, že by děti už na základních školách absolvovaly aspoň určité hodiny věnované finanční gramotnosti. Ono totiž není vůbec od věci vědět, jak to chodí s půjčkami, spořením a dalšími finančními záležitostmi. Jenže všechno vědět nemůžete a právě to si často uvědomujeme až ve chvíli, kdy je příliš pozdě. I tak je tu ale někdo, kdo by nám mohl pomoci. Pokud máte dluhy, kam se podíváte, přichází čas pro oddlužení.

Nejlepším řešením je vyhlásit osobní bankrot. Vzhledem k tomu, že je tak výhodný, vyhlašuje ho v dnešní době velké množství lidí. Sami to ale nezvládnete, budete potřebovat někoho, kdo se v těchto věcích vyzná.

Koukněte třeba na StopDluhům.cz. Věnují se insolvenčnímu právu už pět let a dokáží zařídit nemožné. Nebo možná ne nemožné, ale rozhodně to, co byste si sami nezařídili. Z jejich zkušeností vyplývá, že insolvenční řízení trvá maximálně pět let a po té době vám bude prominuto až 70 % všech dluhů. Navíc se nemusíte bát, že vám exekutor prodá střechu nad hlavou. Pokud je vaše nemovitost zastavená, neznamená to, že o ni přijdete. S bankou se dá dohodnout a dražba nemovitosti se dá zastavit ještě několik hodin před jejím zahájením.

Nestyďte se

Vyhlášení osobního bankrotu rozhodně není nic, za co byste se měli stydět. Naopak. Ukážete, že i v nelehké životní situaci to nevzdáte, dokážete si poradit, postavit se na vlastní nohy a začít zase od začátku. Konzultace máte zdarma, tak neváhejte a zkuste to. Osobní bankrot může být i řešením vaší životní situace.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru