Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Darujte na Vánoce lázeňský zážitek

Vánoce se blíží mílovými kroky a vy stále nevíte, čím obdarovat některé své blízké? Rodiče nebo prarodiče by určitě potěšil zážitek upevňující jejich zdraví. Darujte jim lázeňskou proceduru!

Výběr je opravdu široký, v lázních si odpočine člověk každého věku. Zvolit správnou proceduru nemusí být úplně snadné, záleží na konkrétních potížích a na tom, co se komu líbí. Možná je nejlepší nechat volbu přímo na obdarovaném. Pražské lázně Jupiter z toho důvodu nabízí vánoční dárkové poukazy na libovolné lázeňské a wellness služby. Pokud si obdarovaný nevybere, lázeňský specialista mu po konzultaci doporučí procedury na míru dle potíží. A co všechno je možné v lázních Jupiter zažít?

Různé typy masáží, liposukcí, odvodnění a detoxikaci organizmu, lifting, cvičební programy, lázeňské koupele a zábaly, kosmetické služby, ozdravné pobyty atd. Jsou to desítky různých věcí, které si nejlépe prohlédnete přímo na webu lázní. My se rozepíšeme o třech oblíbených.

Lymfatické programy pro každého

Lymfatické programy se už podle názvu zaměřují na podporu lymfatického systému. Ten je zodpovědný za to, že se cítíte oteklí a unavení, což je upřímně problém mnoha lidí. Příjemné lymfatické masáže pomáhají nejen proti únavě, ale k udržení celkového zdraví a obranyschopnosti. Často na ně chodí lidé se sedavým zaměstnáním.

Bezbolestná liposukce

Pozor, abyste takovým dárkem někomu nenaznačili, že se o něm domníváte, že by měl zhubnout. :-) Ale například pro maminku, která si věčně stěžuje, že jí roste špek na břiše, by to mohl být dobrý dárek. Neinvazivní liposukce vůbec nebolí, trvá asi 30 – 40 minut a ženy odcházejí s úsměvem na tváři a hlavně s vyšším sebevědomím.

liposukce

Bezbolestná liposukce

Turecké masáže

Příjemná je jakákoliv masáž, o tom žádná, ale co takhle zkusit něco nového? Turecké masáže Hammam se provádí pomocí očistné pěny, jedná se o staletími prověřenou tradiční proceduru. Už Turci ji používali za účelem relaxace, uzdravení a omlazení těla.

hammam

Turecká masáž Hammam

Už víte, jaký slastný zážitek darujete vy?

Komentáře

Nahoru